Červené pásky - Episode 1 (2020) (epizoda)

Pre mňa veľké prekvapenie emotívny seriál prvá časť chytila za srdce Dúfam že to bude pokračovať takto aj naďalej herecké výkony na relatívne dobrej úrovni osobne som bol prekvapený že je to televízny a slovenský seriál aj keď je na motívy seriálu zo Španielska

Člověk (2015)

Super dokument , ktorý chytí za srdce 100%

Deadpool (2016)

Neskutočný film skoro by som povedal že až nový žáner , užasné spojenie akcie z komiksu komedie čo snáď nemá obdoby. 95 %

Most špiónů (2015)

Môj obľúbený režisér a môj najobľúbenejší herec vždy záruka úspechu ani teraz nesklamali úžasný zážitok super herecké výkony no proste ako vždy steven spielberg . sto percent

Sedm životů (2008)

Krásne spracované dielo , úžasný sentiment .herecký koncert willa smitha a woodiho harrelsona . Scenár je človeku jasný po prvých desiatich minútach ale aj tak sa na to oplatí pozerať dve hodiny. Moccino je cítiť z celého filmu po šťastí na dosah opäť fantastický počin odporúčam . deväťdesiat percent .

Dfk6498 (2003)

Sila . Vyborny snimok 99%

Den nezávislosti (1996)

na to dokážem povedať len MADE IN USA. ale aj napriek tomu tento film milujem čo už som "romantik"

Godzilla (2014)

neviem čo si mám o tom myslieť ako oddychovka super , ako dobrý film tak na tri hviezdy. neurazí ;-)

Koule (1998)

tak to má podľa mňa vyzerať dobre sci-fi. samozrejme ak ide o súčastnosť nie o budúcnosť. Dobre sa to pozerá aj po 16- tich rokoch.