Komorná (2016)

Já už toho VERBALA nemůžu ani cejtit, z jeho komentářů se mi točí mozek, hlavu patu to má tak maximálně v jeho hlavě, a ty výblitky co dokáže vytvořit a který mi přišly toliko vtipné, když jsem na něj jako čerstvý teenager narazila, mi teď znechutí jakýkoliv pohled na jeho jméno...bože odpusť mi, ale kdybych mohla, udělám nějaký reset, abych si v klidu mohla číst NORMÁLNÍ komentáře a nemusela prodírat jeho výměškama, které vychází bůhví odkud...Komorná je totiž zrovna ten film, u kterýho by měl člověk jako je tady madam Verbal!! jen šoupat nohama .Protože to, že ještě člověk dokáže vymyslet takový slátaniny slov, z něj nedělá BORCE, který dokáže recenzovat filmy na nějaké úrovni..takový člověk totiž úroveň nemá, takže pokud tomu Verbal naloží za tři, tak u mě to bude za pět, pokud tomu naloží odpad, tak nepřemýšlejte a ihned si ten film pořiďte, protože síla slov tohohle vytřiducha(vrbála) rozhodně minula velkým převelikým vobloukem.

Záhada Silver Lake (2018)

Jestli jste jako "tady vostatní" tak se vám to líbit nebude.Ale pokud díky bohu nejste jako "tadyvostatní" tak po všech těch kravinách, které tu mají pro mě nepochopitelné nadhodnocování a z komentářů se vám na čele po čase vytvoří důlek, z toho vyťukávání morseovkou S.O.S !!!Už jsem ani nedoufala, že shlédnu film, který uteče tak příjemně rychle, a u kterýho nebudu furt odbíhat, jen abych oddálila ten nekonečný přísun nudy a srač**.Ale jo!Je to tu !Takže nevezete-li se s tou jejich rádoby multikultovní sebemrskačskou(nepochopí jen ti, co to dělají ;-)) vlnou, pak se nenechte odstrašit několika rádoby chytrejma komentářema a určitě si nenechte ujít tuhle velmi chutnou nevtíravou jednohubku, která chutná jako preclíky v čokoládě..mmmm

Chata na prodej (2018)

Po dlouhé době český film, který se mi líbil se skoro vším všudy.Ale jelikož plným počtem hodnotím pouze ty filmy, na který bych se koukla klidně i po druhé,tak mi to zde celé kazila hudba, která mně osobně iritovala natolik, že jsem tu jejich desku musela jednou dokonce i přetočit(až tak mi rvala uši)tudíž hvězda dolů.Sice jsem se nepopadala smíchy za svýho milana, ale tak už to ve světě a ve vztazích chodí.A tento snímek o dramatech všedního života je nabit tolika emocemi, že jsem si nakonec i pobrečela. Tahle komedie je natočena nevtíravým černým humorem, kdy se možná párkrát zasmějete v hloubi své duše, ale za to s porozuměním a od srdce.Což je 100x lepší, než když se tvůrci zaměří na všechny cílové skupiny lidí a za každou cenu se snaží být vtipní pro každou z nich, z čehož nakonec vznikne salát všech možných absurdit a bezvýznamných vtipů, u kterého je vám(nebo teda aspoň mně) po většinu času trapně.Vyhneme se zde konečně i přehrávání hereckých výkonů,jelikož každému(herci) sedla ta jeho role doslova "jak prdel na hrnec", což filmu prospělo i ve chvílích kdy ani o nic nešlo, ale i přesto v těch chvílích utvořili dojem, že právě o všechno jde.Takže určitě nesouhlasím s Tosimem a jemu podobnými, že nadhodnocujeme, ba naopak! Já se právěže divím těm, kteří zde podhodnocují, neboť právě kvůli nim čeští režiséři splácavají přepálené srač*y na který se fakt nedá koukat.

The Cloverfield Paradox (2018)

Tohle mi prostě sedlo se vším všudy, nechápu, co by si lidé mohli ve filmu víc přát, takže za mě určitě 4* protože já ten konec pochopila ;)

Wonder Woman (2017)

Tak jestli mezi nima proběhl sex?...Vždyť je to jasné, podívejte se na plakát, a přivřete trochu voči ..Myslím, že je to jasné, že wonder woman porodí malého wonder "mena" !!

Florian (2015) (seriál)

JÁ TO MUSÍM VIDĚT!!! a v tom případě vy také :)

The Beyond (2017)

To je tak, když je někdo línej číst, a myslet. Pro takové tu potom točí filmy, které šíří poselství "vzdělávání". Takové ty filmy, u kterých si přejete (pokud jste aspoň trochu vzdělaní)aby se už něco dalo do pohybu, nebo doufáte, že "myšlenka dne" o které natočí hodinu a půl dlouhý "dokument" , bude něčím větším, než objevem, že Země není placka. 1* za vesmír(i když zde mám nutkání dát vesmír do uvozovek).

Yeti: Ledové dobrodružství (2018)

tak já jsem naštěstí trailer neviděla vůbec, a den předtím jsem koukala na průměrnýho animáka The Son of Bigfoot , kterému jsem dala za tři, takže nad čtyřma hvězdama zde ani nebudu přemýšlet, protože já se nařehtala o mnoho mnoho víc než u Bigfoota :) takže u pohádek bych radila (vzhledem k ostatním komentářům) na trailery nekoukat- :D

Maxinožka (2017)

Jde vidět, že čím dál více animovaných pohádek se opírá o důvěru v rodinný krb, rodinné soužití, prostě o rodinné hodnoty vůbec a to se mi líbí. Co mě ovšem zklamalo je, že zde bylo tak málo humoru, že nemůžu uvěřit, že se na tom podílela i Francie. Konec pohádky mě pobavil asi nejvíc, ale škoda, že se to v tomhle duchu neodehrávalo hned od začátku, jinak bych určitě dala o hvězdu víc, neboť miluju animované pohádky se vším všudy, takže nejsem náročná ani tak na humor a provedení, jako spíše na vtáhnutí do děje.

Příběh služebnice - Série 2 (2018) (série)

Druhé pokračování je sice o trochu akčnější, ale bohužel opět ne rychlejší, což může být na škodu polovině populace, neboť jsme (stále-bohužel, bohudík) v roce 2019 a zákony jsou pořád stejné, tudíž většina z nás musí pracovat a tak nemusí tenhle seriál, bohužel zpracovat, což je veliká škoda. Já totiž souhlasím s komentářem od Malarkey (u první série) kde se, mimo jiné , dočkáme příjemné změny a místo hrdinů zde budou hrdinky. A jelikož já osobně jsem sice žena a děti nemám, přece jenom jsem u každého dílu (díla!) zamrzla a uronila na litry slz!!!A to nejenom proto, že jsem žena, ale především pro myšlenku tohoto díla... Pokud neočekáváme jen (jako mnozí z "kritiků" ) rozhřešení,akci a prostě tu verzi slohové práce ze základek ( - úvod, stať a závěr-) ale naopak, tak já jsem byla pro změnu (uřvanější a uřvanější) více a více blíže lidem, kterými opovrhuji. Bohužel jsem knihu nečetla, ale jakožto vášnivý čtenář vím,že pojmout takovéto dílo(myslím si, že mistrovské) filmařsky, bylo veliké, ale velmi chutné, libové, sladkohořké sousto. Každý díl mě donutil přemýšlet nad tolika lidskými vlastnostmi (díky tomu, že zde nahlížíme do osobního života hlavních postav jakožto hlavního hrdiny).Takže i když je to, bohužel, natočeno v podání seriálu pro "ženy na mateřské" nebo muže (já osobně jsem také z poloviny zrádkyně pohlaví, takže předsudky nemám-naopak se ztotožňuji s názory obou pohlaví ;) u čehož tedy neočekáváme, že nás ke křeslu přilepí jakýkoliv díl a kde už rozhodně neočekáváme, že co díl to film. A to je, vzhledem k této "hluboké" pravdě o konci světa (považuji se za kult, sektu, klan....či jak se tomu dá ještě nadávat...GREENPEACE) taková škoda, že vzít to do rukou někdo trochu náročnější na seriály, tak věřím že by se to dostalo pod kůži i těm co bohužel na seriály čas nemají ...