Don't Speak (2015)

Výjimečně musím souhlasit s Livingdeadem..Týpek kvůli bebíčku řve jak kdyby přišel o nohu, a každý si toho všimne. Nehledě na to, že režisér nejspíš ujíždí na podživených lidech a tak většina herců připomíná holokaust a hraje jakoby byli v divadle.Nevím jestli záměrně takto přehrávají a nebo jsou to divadelní herci, každopádně já jsem si nemohla pomoc a celou dobu jsem se smála, prostě mi to přišlo, že je to všechno takhle hloupý schválně. Ta "kočka" v pruhovaných šatech mě svým hraním opravdu rozesmívala nejvíce Ta byla luxusní, už jen proto bych doporučila se lidem na to podívat.Ale odpad to nebyl takže abych na tom našla něco, co mě zaujalo, tak asi ty počítačový dodělávky, to nebylo úplně marný.

Kde je moje tělo? (2019)

Zvláštní animák.Ale trochu neuspokojivý konec..Každopádně yvláštní filmy já můžu a tenhle si trojku nezaslouží.

Hunted (2020)

Za ten konec hvězda nahoru, ten mě opravdu pobavil, statečné srdce v akci :D boží

Osmá noc (2021)

Buddhistický horor no, tak nečekejte, že se počůráte strachy, za mě to bylo parádní a díky buddhismu mě to samozřejmě oslovilo, takže jsem spokojená, protože film s nálepkou horor a thriller si představuju přesně takhle a nečekám že budu dělat bobky jako u hororového filmu :D (možná ostatním doporučuji najít si definici thrilleru)

Vivo (2021)

Muzikály mi nic neříkají, zpívání v pohádkách doslova nesnáším stejně jako vejce, ale jedna písnička se mi líbila, to když ta fialovovlasá holčička rapovala, tak když opominu neustálé přetáčení křepčící opice, tak jsem se párkrát zasmála a tak dávám za tři, abych nebyla úplně zlá.

Meandr (2020)

Začátek mě příšerně nebavil, klaustrofobický nůďo stejně nemůže ničím překvapit, ale potom to nabralo lepší směr, začalo mi to šrotovat v hlavě a to mám ráda, takže jsem se docela bavila.Konec mě uspokojil, a tak dávám horší 4, nebo lepší 3:)

Tichá noc (2017)

Rodinu nemáš rád rodinu prostě máš. Na MFF si to dokážu představit, ale doma mě to až tak nechytlo.

Mosley (2019)

Nádherná  a velmi zajímavá pohádka, pohladí na duši i na srdci.Jen musím opravit uživatele *rakovník* -nepřišli s tím Číňané ale Kirby Atkins, který je z Nového Zélandu.Filmy z NZ miluji, jsou velmi hluboké, emocionální a expresivní, stejně tak je tomu i o Mosleyho .Akorát se mi nelíbí české pojmenování kozloni, vždyť je to blíž k oslovi, volovi a slonovi..A myslím, že by si v překladu zasloužili vlastní název Thoriphants, to přečte přece snad každý ne?Každopádně na lepší konec si nejspíš budeme muset počkat dalších dvacet let, neboť tak dlouho Mosley vznikal:)

The Evil in Us (2016)

Musím uznat, že na to, že tam v obsazení byli nepříliš známí herci (kupříkladu John Gillich- detektiv zde nebyl ani zmíněn, a ten mě zrovna zaujal, protože jsem si celou dobu, než mi to nedalo a šla jsem si ho vygooglit říkala odkud já ho znám-no odnikud:) tak hráli opravdu přirozeně a to smekám,začátek i přesto, že se tam nic nedělo uběhl docela rychle a to je taky co říct.Místama jsem ale musela smát, každopádně nejvíce se mi asi líbil ten konec. Zajímavý byl i nápad, konečně něco nového, protože co si tu budeme povídat, horory jsou už to samé pořád dokola, a člověk akorát doufá, že přijdou s něčím novým.Prostě mě to docela bavilo a basta fidli

Lovecká sezóna 3 (2010)

Zlá animácia to (uživateli Dever) určitě nebyla, nejspíše si zlou animáciu ani neviděl...A to že člověk u toho neumírá smíchy , ale přesto si odfrkne a nevadí když u toho usne, od toho tyhle typy rodinných filmů jsou...Příjemné nenáročné, prostě pohoda, viděla jsem stokrát horší.