Sweet Tooth: Chlapec s parožím (2021) (seriál)

Taková postapokalyptická pohádka pro děcka. Každopádně kdyby se to trochu vymazlilo, přidalo víc krve a trošku to opustilo od těch klasicky dlouhých záběrů,  zbytečných keců o životě a zvláštních dialogů prakticky o ničem, možná bych to skoukla i najednou, ale nervy mám jen jedny (nehledě na to, že šílená dětská armáda mě iritovala tak, že jsem přemýšlela, jestli to vůbec dokoukám). Dokoukala a za to 65%

8bitové Vánoce (2021)

Když si zvyknete, že Barneyho Stinsona mluví Ted, tak zkousnete i český dabing holčičky Annie (vůbec jí nesedl a to monotónní čtení scénáře tomu fakt neprospělo). Zbytek byl fajn a konec mě opravdu ohromil.

Maxinožka 2 (2020)

Animák o záchraně životního prostředí, tak to si vždycky získá mé sympatie bez ohledu na vizuální stránku. Dala bych i čtyři hvězdy, ale přece jen mi tam chyběly nějaký ty vtipný dialogy.

BoJack Horseman - Série 2 (2015) (série)

Vůbec nechápu to vysoké hodnocení, u první série jsem si kousala nehty, a doufala, že druhá série už bude lepší a vtáhne mě do děje, jak bylo slibováno v některých recenzích. Druhá série je úplně stejná jako ta první. plytký humor pro ty co teď začali hulit trávu a brát drogy.. Snažím se to brát s nadhledem a s oběma zavřenýma očima, jenže mě tohle prostě nic neříká. To už fakt jsou lepší i ty Griffinovi (tam taky pes šustí s lidmi), kde se orgiím neoddává hned celý zvěřinec (to by mi až tak nevadilo, ale ten humor...ten mi nic neříká no..)

American Horror Story - Hotel (2015) (série)

Nevím, zda mi to ušlo během nějakého zasvěcení do upírských praktik, každopádně jsem myslela, že upíři nemůžou umřít, ale následně na to se tam kosí jeden upír za druhým-proříznuté hrdlo - smrt, sražení autobusem - smrt, a utopení ve vaně - smrt... Tak jak to teda jako je? Lady Gaga se mi tam moc líbila.

Kurt strašně zuří (2008)

Norskou tvorbu začínám pomalu, ale jistě, milovat. A výjimkou není ani tento animák pro starší děcka, a že dítě je v každém z nás, tak si to vychutnejme a nebrečme, že to nespadá pod tradiční pohádky plný cukrový vaty a třpytek.

Muž jménem Ove (2015)

Když nejdříve čtete knihu, u které vám tečou slzy smíchu, pak vás samozřejmě film zklame.

Hotel Transylvánie: Transformánie (2022)

Absolutně zbytečný film, kde se jeho tvůrci snaží vyždímat ze zašlé slávy co to dá.. Výsledkem je nucená pohádka o ničem, bez vtipu, a strašně nudným průběhem. Za přeměnu příšer na lidi, dávám jednu hvězdu, hvězdu navíc.

Croodsovi: Nový věk (2020)

Tak na tomhle dílu, se fantazií nešetřilo, za mě to rozhodně není animák na tři hvězdy ;)