Král z ostrova Bastøy (2010)

Tak 3,5*, přišlo mi to trošku přitažené za vlasy... Zas tak drsný nápravák to nebyl, krom toho co s parchantama, je jen škoda, že u nás nic takového není. Dnešní omladina nemá z ničeho strach a respekt, vědí, že je čeká fešácký kriminál s telkou, pravidelnou stravou a sportovním vyžitím pěkně v teple za naše prachy. Ale jinak pěkně udělaný filmek.

Skuteční lidé (2012) (seriál)

Výborný námět, a vůbec tento seriál nabízí celkem dost věcí k zamyšlení nad námi lidmi.

True Blood: Pravá krev (2008) (seriál)

Nebudu na tom hledat hnidy, True Blood jsem brala jako oddechový seriál, který tohle moje očekávání splnil více než na 100%. Moc jsem nevěřila, že mne to chytne, protože na upíry, vlkodlaky atd. moc nejsem, krom toho je ted seriálů s těmito tvory celkem dost... Ale chytlo mne to. Dějem, který nebyl předvídatelný a různými nečekanými zvraty. Také v něm jsou dost zajímavé postavy i jejich osudy. Vlci mne až tak nebavili, ale dalo se. Zakončení 6.série mi přišlo trošku rozpačité a jsem zvědavá, kudy se bude ubírat 7.série. A tím by to mělo i skončit. Takže spokojenost, protože jsem čekala méně a dostala více.

Poslední noc v Římě (2010)

Škoda, tohle šlo udělat mnohem líp...Až mne to fakt mrzí, námět je super, ale celkové provedení strašně kulhá...

Syn pláže (2000) (seriál)

Něco tak úchylného a fekálního pohledat, ale byly časy, kdy jsem na to koukala. A bavila se.

Zkažená mládež (2007)

Rozpolcenost, je to něco mezi třemi a čtyřmi, pár věcí mi tam nesedlo a bylo to málo uvěřitelný. Aspoň tedy pro mne. Že by se celá třída nechala ovládat jedním dvěma tupci mi přijde divný, a krom toho vždycky je možnost, jak to někde nějak říct anonymně, což mohl někdo z třídy klidně udělat. A když se na konci začali procházet po škole s bouchačkama, tak mi to přišlo až komické, jak se ostatní žáci jen tak poklidně ohlédnou a jdou dál, jako by to bylo normální chodit po škole s bouchačkou. Nevím, ale já bych teda asi okamžitě zdrhla. Jinak ok, ale Ondskan byl lepší.

Šmejdi (2013)

Postavit tyto akce mimo zákon a je klid.

Srdce je zrádná děvka (2004)

Na tomhle je nejlepší akorát název, se kterým plně souhlasím. Film sám o sobě nic moc, ale na zaplácnutí nudy to i celkem stačí.

Moje levá noha (1989)

Neuvěřitelně uvěřitelný Daniel Day-Lewis. Oscar každopádně zasloužený.