Orphan (2009)

To ale byla malá svině!

El habitante incierto (2004)

Jo, taky mi hned došlo, koho si to zavřel na půdě. Nicméně má to slušné napětí, hlavně první půlka filmu. Pak je to už trošku o něčem jiném, ale mně trochu úchylného šmíráctví vůbec nevadí, takže v klidu. Mělo to něco do sebe.

Warrior (2011)

Něco na tom nebylo špatný, ale prostě tisíckrát omleté téma. A aby Brendan vyhrál celý turnaj po takovým nákladu od hovádek dvakrát tak velkých a těžších než je on sám... Krom toho pořád jedním způsobem na zemi. Nuda. Nejlepší na celým filmu byl Tom Hardy, tomu jedinému jsem věřila, jeho zuřivá zběsilost byla úžasná a v ringu bych se s ním potkat nechtěla.

Bojovnice (2007)

Pro mne za pět, nemám chut v tom hledat nějaké chyby, prostě se mi to líbilo. Úžasná choreografie a pro mne velice milá a sympatická představitelka Aiši, která prostě umí.

Whitechapel (2009) (seriál)

Viděny všechny série, moc zajímavě udělaná kriminálka. U některých dílů jsem měla mrazení a nepříjemné pocity, zvláště při sledování po setmění.

Vadí nevadí (2003)

Vadil mi ten konec, sice byl nečekaný, ale nelíbil se mi. A celkově to bylo takový divný. Něco bylo fajn, ale tento dost originální námět by šel udělat určitě líp.

Prolomit vlny (1996)

Zatím se marně snažím přijít na to, proč to na mně až tak moc nepůsobilo. Myslím emocionálně. Emily Watson - je tady skvělá a vůbec je to výborná herečka... Ale nemůžu si pomoct, trochu mi vadí, ne nějak moc, ale nejsou tam extra sympatie. Po pravdě jsem čekala trošku něco jiného a něco více po všech těch komentářích tady. Asi jsem čekala, že mně to citově zasáhne daleko silněji, než se ve skutečnosti nakonec stalo.

Ripper Street (2012) (seriál)

Po delší době seriál, co mně chytnul. Hlavně třemi hlavními postavami a pak také prostředím a dobou, ve které se odehrává. A Matthew MacFadyen by měl mít zbrojní pas na svůj nádherný hlas....

Red Road (2006)

To abych se rozhlédla, kde všude kolem baráku jsou kamery... Líbilo se mi, že Jackie si v podstatě vytvořila vazby na lidi, které denně vídala dělat jejich obvyklé věci, např. muž se psem. Když ho pak potká na ulici, má pocit, že je to skoro její známý. Ale co, byla bych úplně stejný čumil na jejím místě. Syrový, realistický snímek, celou dobu jsem si lámala hlavu, proč po tom chlápkovi tak jde. Ta nečitelnost se mi moc líbila.