• Krátkometrážní

Captain America: Návrat prvního Avengera (2014)

Možno som čakala niečo viac. Ale aj toto mi stačilo.Musím priznať , že po titulková scéna vo mne vyvolala veľkú zvedavosť. Som zvedavá ako prepoja Avengers s Captainom

Lásky čas (2013)

Nápaditý a krásny film. Priala by som si mať taký život ako oni :D

Drive (2011)

Príťažlivo brutálne ... asi len toľko k tomu

22 Jump Street (2014)

Hoci to nebolo lepšie ako jednotka, moc sa mi to páčilo .. neskutočne som sa smiala na niektorých pasážach . Podľa mňa spravili výnimočný koniec filmu.

Konzultant (2013)

Konzultanta som si pozrela výlučne kvôli hercom . Film sa mi však moc nepáčil. Občas som sa strácala a niektoré scény boli na mňa trošku moc. No plačúci Michael ma dostal :3

Vampire Academy (2014)

Tak toto naozaj nebolo dobré . Neviem či je kniha lepšia, ale nejdem to ani zisťovať. Jednoducho neodporúčam nikomu aby si to pozrel .

12 let v řetězech (2013)

Filmy takéhoto typu si nerada pozerám viackrát , no pri tomto by som aj spravila výnimku. Je až neuveriteľné ako herci zahrali svoje role. Každý jeden to hral tak neskutočne presvedčivo, všetko som im verila a aj som si pri tomto filme poplakala...

Star Trek: Do temnoty (2013)

Film plný napätia a skvelých efektov. Musím povedať že vidieť Benedicta v zápornej roli bolo zvláštne , no ako obvykle podal skvelí výkon ... a samozrejme aj ostatný herci boli dobrí :)

Mortal Instruments: Město z kostí (2013)

Po prečítaní všetkých super kníh som čakala naozaj oveľa viac. Myslím že výber hlavného herca ( Jamie ) bol naozaj príšerný. Ale Lily sa na hrdinku príbehu hodila.