Need for Speed (2014)

Až nečekaně zajímavá jízda. Stejně jako Princ z Persie se (podle mého názoru) jedná o nejkvalitnější zpracování filmu podle počítačové hry. Horší než "některé" díly ze série Rychle a zběsile, ale lepší než jiné filmy z této oblasti. Aaron Paul byl ve své roli věrohodný, Imogen Poots je dostatečně sympatická a zbytek obsazení mě nezajímá. Teď ještě zfilmovat Mafii a splní se mi můj sen.

Expendables: Postradatelní 3 (2014)

Horší než jednička, lepší než dvojka- takto bych specifikoval třetí díl. Tak jako tak, pořád se jedná o správnej akčnák jako z 80tek . Komu vadí, podle mého názoru, přepálený Banderas, tomu to vynahradí Ford, který chamtivého Willise nahradil zcela excelentně.

Amazing Spider-Man 2 (2014)

Novější, přeplácanější a pubertálnější než. první díl. U prvního dílu jsem nečekal nic a dostal takřka vše. U druhého dílu platí přísloví "někdy méně znamená více". Člověk by čekal dospělejší a reálnější příběh jako u Nolanova Batmana, ale je tomu spíše naopak. Pokud vynechám slabý děj, přeplácanost (co se týče počtu záporných postav), body strhávám především za spidyho pubertálnost, která je vyloženě nesnesitelná.

Vše je ztraceno (2013) odpad!

STAŘEC, NUDA, PLACHETNICE, NUDA, ČÍNKÝ BOTY, NUDA, DÍRA V LODI, ČLUN a zase ta posraná zdlouhavá NUDA. Ona mi nestačila podobná slátanina jako byla gravitace, nééé já musim čučet na druhou ještě zhovadilejší ptákovinu, kde nějakej hluchoněmej stařec jen žere konzervy, utápí se v sebelítosti a neřekne ani slovo. I Pí si s tygrem pokecal víc a nakonec i v tý Gravitaci proběhl nějaký ten dialog, ale tohle bylo už opravdu moc. PS: všem kašpárkům, který dali více jak 3 hvězdy a pohrdají mým komentářem, který právě čtou vzkazuji: máte smůlu hovádka, že jsem si na tento film nezašel do kina, protože kdybych tam šel tak bych asi chcíp nudou a tento komentář nenapsal.

2001: Vesmírná odysea (1968) odpad!

Jediným pozitivním přínosem tohohle filmu je, že mi nezabírá místo na exteráku. Elita na předních příčkách žebříčku se opět ukázala (kromě verbala). Film je bez děje, bez pointy a nebojím se říct, že nejhorší (ne jeden z nejhorších) film, jaký jsem kdy viděl.

Elysium (2013)

Hrozná kravina, od který jsem naštěstí nic nečekal, takže mě zklamala jen 100 min. ztráta mého času. Je dobrý vědět, že se v roce 2154 zase ta cikánská pakáž zachrání (ty svině se rozmnožej všude i do vesmíru)

Od soumraku do úsvitu (1996)

Rodriguez je máčo největší. Zakomplexovanej cvok, který si do filmů dává své úchylné představy, které se mu minulou noc zdály (vím to, já je mám taky), ale narozdíl od něho, je nikomu nevnucuju a neokrádám lidi o čas. Film je zpočátku pomalý, ale stylový (hodně luxusní záležitost), člověk čeká, že se to ke konci rozjede, ale nakonec je z toho sračka, která by se mohla vysílat jen ve tři ráno na Barrandově a možná ani tam ne. Jednu hvězdu dávám za skvělý začátek, ale ten nástup upírů na scénu :(

Město nemrtvých (2013)

Má tohle Dolphík za potřebí? Jedna hvězda a to ze soucitu.

Žralokonádo (2013) (TV film) odpad!

Tak tohle je fakt síla. Na filmy ze studia Asylum se člověk musí dívat s nadhledem, jinak to snad ani nejde, ale co je moc to je moc. Nenapadá mě vůbec nic, proč bych měl dát aspon jednu hvězdu. Jediný klad, který jde tomuto filmu přisoudit je, že ho můžete dát jako dárek nějaké osobě, kterou moc nemusíte nebo spíš, kterou nesnášíte. Díky této kravině budete mít dárkové formality za sebou a ještě vás potěší, že ten dotyčný ztratí 86 minut svého dosavadního zbytečného života.

Pavouci z vesmíru (2010)

Podle mého je Skyline naprosto průměrným snímkem, který nic nového nenabídne, ale také nikoho neurazí. Na to, že se jedná o film ze studa Asylum jde o zlatý skvost a to je zapotřebí si uvědomit.