Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)

Tohle je moje srdeční záležitost, miluju Marshala! Kočičí pohřeb je legendární. Je tam sousta vychytávek a i životních pravd, ale za 8mou sérii musím ubrat hvězdu, protože je tam víc klišé a málo humoru. škoda. jsem zvědavé na 9tku.

Česká RAPublika (2008)

Kdo nemá rád českej hip hop, tak ať tomu se vyhne obloukem.

Pád Bílého domu (2013)

Bůh žehnej Americe a Gerardova one man show. Byla to klišoidní blbina, ale já se bavila. Kdyby tam těch klišé a patosů bylo míň, dala bych i 4 :)

Once (2007)

Nemám moc v lásce romantický filmy a muzikály už vůbec ne. Proto jsem odmítla pozvání do kina a DVDčko se mi doma válelo strašně dlouho, než jsem se dostala k tomu si Once pustit. Ale když jsem to udělala, dostala jsem pořádnou dávku emocí a krásný muziky. To jsem vůbec nečekala! Tady platí 100pro platí, že v jednoduchosti je krása. Moc se mi líbilo i to, že Markéta není žádná prvoplánová krasavice a Glen není žádnej model, jsou to obyčejný lidi s neobyčejným hudebním talentem a o to víc všechno působí přirozeně. A vzhledem k tomu, že můj přítel je taky Brit, prožívala jsem to asi o něco víc, má to pro mě určitou osobní rovinu. Nedávno jsem měla možnost vidět Once na divadelních prknech v Londýně. Nikdy jsem si o sobě nemyslela, že bych byla vlastenec, ale celý představení jsem sledovala přes slzy. Při standing ovation jsem si říkala, že díky tomuhle filmu a Markétě Irglové se dostala čeština na Brodway a do Londýna, neuvěřitelný!

Pařba na třetí (2013)

Je málo komedií, kterým dávám 5 hvězd. A nenapadá mě trilogie, který bych dala plnou palbu u všech dílů. Ultimátní závěr! Když jsem odcházela totálně vysmátá z kina, přemejšlela jsem, jak by bylo skvělý, kdybych měla takovou náladu po každý komedii, na kterou jdu do kina, místo abych nadávala, jak se fóry vyčerpaly v traileru a že jsem zase jenom vyhodila prachy. No nic, budete mi chybět Stu, Phille, Alane a pane Chow :(

Nouzový východ (2008)

Zase jsem si jedno odpoledne, kdy jsem byla sama doma, vybírala filmy, na který by se mnou ten můj nekoukal, a který maj vysoký hodnocení tady na čsfd. Po filmu Hodiny, který mě unudil téměř k smrti jsem si dala Nouzový východ. Asi mi z těch Hodin muselo hrábnout, protože jsem se pustila do další agónie. Dvě hodiny hádek a řevu. Nic originálního a zajímavýho, nic co by mě vtáhlo do děje. Postava April mě vyloženě štvala. Přišla mi jako odporná, sobecká, maloměšťácká mrcha, který jsou vlastní děti u zadku a snaží se v sobě tu ubohost potlačit tím, že si vymyslí stěhování do Paříže. Jak tohle může někdo srovnávat s Americkou krásou, to nepochopím!!!

Hodiny (2002)

Někdo tady napsal, že ten film je pochopitelný jen pro ženy. To bych neřekla, já jsem ho nepochopila a především jsem se u něj příšerně nudila. Nejvíc jsem byla zvědavá na dějovou linku s Virginí Woolfovou, ale ta byla nakonec snad ze všech nejhorší. Julianne Moore jsem zase nevěřila ani slovo. Jsem typ diváka, co se dokáže maximálně vcítit do filmových postav a už jsem u podobnejch dramat posmrkala tuny kapesníků, ale tohle mě nechalo chladnou. Bohužel.

Zrůda (2003)

Pro mě jeden z nejsilnějších filmových zážitků vůbec. Asi proto, že i pres svoji hetero orientaci jsem se do Aileen dokázala vcítit a pochopit ji. Vyvolala ve mě obrovský emoce, litovala jsem jí, byla jsem za ní šťastná, když potkala Selby, cejtila jsem zadostiučinění, když se pomstila násilníkovi.. Pak to začalo jít z kopce, přesto jsem jí úplně nezavrhla. Tenhle film má neuvěřitelnou sílu právě v tom, že dovoluje divákovi nahlídnout do nitra masový vražedkyně - zrůdy a ukázat její lidskou a citlivou stránku. Charlize je neuvěřitelná nebo spíš naprosto uvěřitelná. Pro mě nej scéna na kolečkácích, kdykoliv slyším Journey, tak si na to vzpomenu. 100%

Devátá brána (1999)

To jsem si zase naběhla. Tenhle film to je fakt peklo! Zajímavý téma, podělaný dobrým režisérem, který nezachrání ani dobrej herec. Nechápu, proč to má dvě hodiny!!