Finch (2021)

Prvnich 30 minut jsem se celkem bavil, ale pak už to byla jen nuda. Posledních 30 minut jsem už jen koukal na hodiny, kdy už to konečně skončí.

Hra na oliheň (2021) (seriál)

Nechápu proč je zrovna tohle takový opěvovaný seriál. Jediný díl který mě dostal, byl s kuličkama. Ostatní bylo prostě průměrné a u hlavní postavy mi bylo úplně jedno, jestli umře nebo ne. Nejraději bych se tu rozepsal co všeno mě tam nasralo, ale to bych už tady spoileroval.

Není čas zemřít (2021)

Děj kolem Bonda byl celkem v pohodě, ale ten záporák se vůbec nepovedl. Úplně mi tam chyběla pointa a nějaký pořádný příběh, který by z Maleka udělal pořádného záporáka. Toto bylo takové vycucané z kozy.

Temná věž (2017)

Po zhlédnutí se už nedivím, proč jsem o tomhle filmu nikdy dříve neslyšel a viděl jsem to na nova cinema někdy po půlnoci. Byla to hrozná blbost.

3Bobule (2020)

Jako že tohle má být komedie? Tak jediná část filmu kdy jsem se aspoň tvářil spokojeně bylo, jak vyje..li s tím slovákem. Jinak jsem se za celý film nezasmál ani jednou.

Tlapková patrola ve filmu (2021)

Samozřejmě určeno dětem a jelikož jsem viděl s děckama i dost televizních dílů, tak tenhle film hodnotím nadprůměrně. Dětem se to líbilo.

Rychle a zběsile 9 (2021)

Dvouhodinová akce která popírá dost brutálně fyzikální zákony, ale nuda to rozhodně nebyla.

Sebevražedný oddíl (2021)

Stím že to bude ptákovina jsem počítal, ale tak nějak jsem doufal že se u toho zasměju. No asi tak 5x jsem se zasmál. Jinak o ničem.

Velká čínská zeď (2016)

Tak tady bych ocenil jen celkem slušnou vizuální podívanou. Jinak co se týče příběhu a děje, tak to byla hrozná koko....

Most (2011) (seriál)

Zatím parádní dvě shlédnuté série a už se těším na trojku. Loni jsem sledoval finský Sorjonen, který nebyl špatný, ale u druhé série jsem se zasekl a už jsem to dál nesledoval. Kdežto Most ten je fakt hodně chytlavý.