• Fantasy

Neviditelný (2020)

Absolútne nepochopená pointa filmu.... Milionář, celkem uplácanej chlap, génius v cechu, vynálezce tisíciletí ! A ty vole se jde posrat z takový žáby.... Film jinak fajn, já bych si dovedl víc vyšťavit nápady typu - oparovej výdech, nebo stání na dece a tak dále. tohle byla cesta. :)

Jeho temné esence - Betrayal (2019) (epizoda) odpad!

Je to píčoina ... Mal som toľko nezodpovedaných otázok od prvej po poslednú časť. Nič som sa z prvej časti nakoniec nedozvedel, všetci melú o prachu, čierny chlapec naháňaný čiernym chlapom. Prečo ? Nik nevie. Ako si postavili medvedi chrámy, zbroj alebo laborku pre Azriela ? Nik nevie. Správanie nabotoxovanej pani, hlavnej hrdinky alebo cigošov je chaos, navyše hlavná hrdinka by potrebovala prefackať. Ani jedna humorná scéna. Ani jedna scéna ktorá by dávala zmysel. Toto je fakt na ODPAD.

Zaklínač (2019) (seriál)

Ako Sapkowskeho fanúšik - Nie. Ako fantasy fanúšik - áno. Netreba lámať palicu, ale netreba otvárať šampanské. win-win. 70%

Klaus (2019)

Toto bude Vianočná klasika :) Paráda !

Král (2019)

Film ma dostal. Hudbou, vkrádavou a atmosférickou, ale hlavne hlavnou postavou či už napísanou alebo zahranou, pretože Timothé Chalamet si tu plave ako ryba vo vode a pôsobí v novej škole v starom filme ako diamant. Krásne ho doplňujú Pattinson a Edgerton. Trochu slabý záver, v podstate zbytočný ale nečakaný. Fajn dialógy.

Trojí hranice (2019)

Musím uznať že tú dejovú linku málo kto čaká. Mrzí ma bleskovo vydarená akcia na pána domu, chýbala tomu šťava, drama a tak.... (Možno som ovplyvnený z Narcosu). Z hlavných hercov mi sadol len Isaac a Hedlund :/ Proste filmeček ktorý už netreba vidieť dvakrát. 50%

Robin Hood (2018) odpad!

No....... Jedna věc je, že těch filmú o Robinu bylo hodně. Navzdory nesouvislosti s tímhle filmem musím spomenout film s R. Crowem. Ten se zdařil, byl reálný, a udíral tam, kde mněl. Vyšlo obsazení, charaktery, kamera od Scotta snad ani zlá být nemúže. Dej a dialogy byli hodně dospělé....A tady je to, co jsem vyjmenoval....totálně v hajzlu. Nechtělo se mi dívat ani na jedno vyvrcholení scény protože mně bylo šuma fuk co se stane. Dokonce sem si přál aby jich někdo zabil a film skončil. Nějak sem si všimnul hodně scén které film ukradl z jiných filmú, ale tak dneska něco vymyslet..Ok. Jěnže. Kdybych bydlel někde u Sherwoodu, podal bych na tvúrce žalobu že mi zneuctili národního hrdinu. Tenhle film nemusel být stvořen.dávám 7% za pěkné ženy.

Psí ostrov (2018)

Na tento film som sa fakt tešil. Vyzerá to fajn, dobrá práca animácie a aj nápad nie je klišé. Ale ja som sa u toho vždy (videl som 3x) u toho veľmi nudil. Preto som to najďalej dopozeral do 27. minúty. Dal som tomu 3x šancu, pretože nie vždy vám film sadne do nálady. Ale ak u toho 3. krát sadnete na tú melódiu ktorá neviem či uspáva a či viac odháňa od filmu... Nejde to :/ 35%

Venom (2018)

Venom bol SUPER... Jediná vec teda čo mi vadila bola stopáž, určite sa na to dalo pozerať dlhšie. 90% ! *****

Hon na myš (1997)

Je to Hitler s ocasem :D :D