Hobit: Bitva pěti armád (2014)

Jednoznačně nejlepší Hobit.. ale pořád hodně nízko u kotníků Pána Prstenů..

Generation Kill (2008) (seriál)

S01E01: 4/5 Super rozjezd, ale bohužel mám zatím trochu problémy s poznáváním jednotlivých postav, což se ale časem stopro zlepší.. Jinak ale příběh ubíhal a kulisy, kostýmy a vůbec všechno jsou na tak vysoký úrovni realističnosti, že byste klidně mohli uvěřit že se to natáčí v reálným Iráku mezi reálnýma vojákama.. S01E02: 4/5 Fajn díl. Já si původně po prvním díle nebyl jistej jestli je jen omyl, nebo tvůrčí záměr, že je zde US armáda vykreslená jako banda totálních tupounů... teď už vím že záměr- a to hodně uvěřitelně udělanej!

Železná srdce (2014)

V hlavní roli špinavej tank Fury, kolem kterýho při jezdění si po Německu hraje boží soundtrack.. kterej se účastní spousty dokonalých, zapamatovatelných scén.. a kterej je po okraj narvanej skvělýma hereckýma výkonama..! Super zážitek tenhle film..

Kancl (2014) (seriál)

hej lidi né, nekritizujte to hned zbytečně jen proto že to není originální.. :/ Náhodou český herci se v legendárních rolích fakt snažej.. a prostě já originál Kancl tak hrozně miluju, že se těm převedeným českým vtipům směju skoro stejně jako těm originálním britskejm.. Tohohle českýho přetáčení nejgenialnějšího seriálu všech dob jsem se hrozně bál, ale fakt to nedopadlo zas tak hrozně, ba naopak musim říct že výsledek je fakt relativně v poho..

Strážci Galaxie (2014)

Nejlepší filmové cestování vesmírem od dob 5. elementu.. A vůbec.. mám Marvelovky rád a to i přes to že jsem v životě nečetl ani jedinej jejich komix..

Interstellar (2014)

nejdřív zívání... potom zhruba v půlce filmu 3 minuty mojí pozornosti po návratu z vodní planety... a pak zase zívání až do konce.. Takže řekněme víceméně blbost.. ale je to o smyslu života a tak vůbec, takže na čsfd 90 % jistých..

Hněv Titánů (2012)

Ne že bych se v tom nějak vyznal, ale strašně se mi líbila kamera... třeba takovej ten záběr, kdy Perseus běží po střechách baráků a chiméra mezitím v pozadí likviduje týpky... a vubec oba filmy, i jednička mi přišli uplně v pohodě, vůbec nechápu ty vaše místní hodnocení.. před 2 dny jsem prochrápal 90% Interstellar a ted jsem naprosto žral 57% Hněv Titánů..??!

Hurá do basy (2006)

eeh jakože totálně o ničem.. asi bych dal 1 hvězdu, ale uplně poslední titulková scéna byla v kontextu celýho filmu naprosto dokanalá.. a jelikož poslední dojem je mnohem důležitější (zapamatovatelnější) než obecně strašně přeceňovanej první dojem, tak dám aspon 2..

Earth to Echo (2014)

Haha, no jasně, říkám si: "scifi co má od uživatelů čsfd jenom 56 %? Tak to by mohlo bejt hodně koukatelný".. a taky že jo, fakt super, strašná spousta nápadů. Sice příběh naprosto nelogickej, ale totálně zábavnej.. Je mi jedno jestli je to pro děti, nebo pro koho vlastně.. bavilo mě to a nízký hodnocení nechápu..