Hobit: Šmakova dračí poušť (2013)

Je to taková krásně udělaná pohádka, ale tak nějak naprosto o ničem... zas ale na rozdíl od Pána Prstenů, kde měly jednotlivý díly trilogie sestupnou kvalitu (soráč Vieruško, jestli to čteš :D), tedy že jedinčka byla podle mě jednozančně nejlepší a trojka nejhorší, tak u hobita to zatím vypadá na mírně vzestupnou kvalitu... snad to dodrží i trojka..

Jackass: Děda Mizera (2013)

je mi uplně jedno na kolik je to hraný a na kolik je to fakt skrytá kamera.. smál jsem se, víc fakt neřešim.. scény v kostele a ve strip baru mě málem udusily..

Souboj Titánů (2010)

55 %, jo? no hele já nevim, jasně že to bylo plný debilních dialogů a od první vteřiny bylo jasný jak vše skončí... ale zas mě to fakt perfektně zabavilo a hlavně si narozdíl od jiných myslím, že lidstvo už za svojí existenci zažilo spoustu daleko větších filmových průserů než zrovna tohle..

Kancl (2001) (seriál)

Další moje absolutní Britská srdcovka... jakejkoliv díl můžu vidět klidně 100x dokola a stejně se u toho směju jako kdysi poprvý... (což bylo ještě v době, kdy si celá ČR myslela že jediný dva seriály na světě jsou přátelé a simpsonovi..)

300: Vzestup říše (2014)

Perfektní propojení s dějem prvního dílu a prsa Evy Green... víc si z toho asi pamatovat nebudu, ale i tak dobrý..

Teorie velkého třesku (2007) (seriál)

Kdyby Big Bang skončil po 3. sérii, v momentě kdy Sheldon potká Amy (což byl podle mě poslední doopravdy hodně vtipnej moment seriálu), tak by to bylo naprosto dokonalý... akorát že bohužel seriál jede dál, takže si za každou další serii musíme odečítat několik procent z hodnocení, ve stylu: S1: 95 %, S2: 90 %, S3: 85%, S4: 70%, S5: 60 %, S6: 50 %, S7: 40 %, S8: (po prvním díle tipuju že to bude fakt max těch 30.)... Tvůrci by zřejmě za jedinej originální vtip byli už asi 4 serie schopný klidně někoho zavraždit, jelikož je to věc kterou fakt nemaj... Sheldonovi jsou vlastnosti přidávány a ubírány podle toho jak se to zrovna hodí a tak jedinou doopravdy vtipnou postavou zůstava Rajesh... No, ale čumim na to pořád, takže 4 hvězdy z doby kolem 3. serie zatím nechám..

Zažít Woodstock (2009)

ten film žeru... fakt! do detailu promakaná atmosféra, při který si říkáte "sakra, přesně takhle to tam tenkrát muselo vypadat"... určitě si pustím ještě několikrát..

LEGO® příběh (2014)

Nejnápaditější mně známý animák od dob Příšerek..

Gravitace (2013)

Začátek neuvěřitelnej, prostředek boží a konec dechberoucí!... Jako celek prostě: (doplňte si libovolej superlativ kombinující tři předchozí..)

Lovec trolů (2010)

Vůbec nechápu proč má u tohohle snímku někdo potřebu řešit herce, triky, make up, nebojánevimco... Mě to bavilo od prvního fjordu po poslední... A už jen za tu představu, jakou si musel miništáb (zřejmě party mladých lidí) užít při tomhle natáčení srandu, hodnotím jasně na max.