Do hlubiny (2005)

sexi tela (5*) + pribeh (1*) = 3*

Dannyho parťáci 3 (2007)

Bol som dost skepticky pri pozerani, pretoze po zhliadnuti druheho pokracovania som sa bal, ze danny a jeho parta uz nevymysli nic originalneho. Ale vdaka bohu soderbergh sa vratil ku schematu prvej casti, ked sa cely film tak nejak pomaly odvijal, divak nechape drvivu vacsinu pointy co a ako chcu spravit, aby bol v poslednych 20 minutach ohureny, ze akym rafinovanym sposobom sa im to podari. Skratka a jednoducho, poctiva zlodejarna.

Král videoher (2006)

typicka americka komedialna sracka, s typickou rovnicou pribehu, kde sa meni len par neznamych (prostredie, herci,...) a taktiez typicke je ze sa tato sracka da pozriet, ale iba raz :)

30 dní dlouhá noc (2007)

Po dlhej dobe horor s velkym H, ktory ale na polutovanie nedotiahol plne svoj potencial do konca, vela veci zostava nedokoncenych, polootvorenych... Je to skoda, pretoze som sa nato fakt tesil, pretoze ponuka Ackovych hororov v dnesnej dobe je fakt viac nez biedna

Cry-Baby (1990)

Fajny muzikal, komu sa nepacila pomada pre prilisnu ocukrovanost, tak ten si tento muzikalit zamiluje, sice pesnicky nie su az take mocne, ale aj tak za vybornu. J.Depp klasicky exceluje a Iggyho Popa som spoznal az v polke filmu :)

P2 (2007)

nedomyslene, nadsadene, neoriginalne, prehnane, ale zas na druhej strane zabavne a drzi divaka v urcitej norme napatia...

2LDK (2003)

Malokedy sa stane, ze si pustim film, o ktorom absolutne nic neviem. V tomto pripade to bolo iba dobre, ba priam jedine spravne riesenie, pretoze to co sa stalo v nasledovnych 70tich minutach ma ohromilo a zamrazilo. V prvych chvilach som cakal nejaky tazky chick flick, ktory pozrem len tak z nudy, ale postupnou gradaciou problemou vzniknutych konflikt 2ch spolubyvajucich vyusteny v smrt oboch som rozhodne necakal... No musim sa priznat ze uz davno som nebol takto sokovany z filmu, skoro som vyprskol caj co som mal v ustach, ked vybehla s motorouvou pilou :)))

V moci ďábla (2005)

Casti filmu v ktorych vystupoval Lucifer a jeho pat spolocnikov boli spracovane bravurne, plne napatia, najma predstavitelkou emily, krcovite vyrazy, tvare neschopnosti nieco ucinit, taktiez strach, uzkost, no proste mnamka ktora si zasluzi 5 hviezdiciek. To iste sa ale neda povedat o druhej casti filmu, ktora sa odohrava v sudnej sieni. Pripada mi to ako taky nemastny neslany podmaz, kde divak premysla aj tak o druhej polovici filmu. Neautenticke, prilis vysilene, vtierave vykony, no proste max 3*. Suma sumarum to bol film ktory mal veliky potencial prebit aj napriklad takeho exorcistu, ale nakoniec predsa len tie 4 dam...