Hlas (2013)

Tak tento film se nepovedl. Myšlenka dobrá ale nedotažená. Kdyby na tom tvůrci více zamakali, tak to nemuselo takhle dopadnout. Nuda vás provází od začátku do konce.

Rivalové (2013)

Tenhle film v sobě má všechno, co správný film mít má. Má v sobě napětí, emoce, zvraty a hlavně je dobře filozoficky líznutý. Když jsem viděl začátek filmu, řekl jsem si, že to bude kravina. Po pár minutách jsem názor změnil. Nikdy nic neodsuzujte na první pohled. Tento film v sobě má poselství a to takové, že to nikdy nemáme vzdávat a máme si vždycky jít za svými sny. :) Ron Howard je špička!

The Butterfly Circus (2009)

Až je mi trapné sem psát nějaký komentář. Radši se k tomu ani nijak nevyjádřím...

Čtyři dohody (2013) (divadelní záznam)

Byl jsem na tomto divadelním představení a musím říci, že pan Dušek to podal skvěle.

Já a robot (2013) (seriál)

Takže, abychom si to vše shrnuli. Myšlenka seriálu je dána do budoucnosti, kde místo živých kolegů, policajtů máte Androidy. Je to sci-fi seriál, jak má být. V poslední době se ty seriály nějak rozjely. Myslím to v dobrém, Chtělo by to spíše zamakat na těch jednotlivých charakterech, které mi tam občas nesednou. Těším se na další epizody!

Deník nymfomanky (2008)

Shlédnul jsem deník nymfomanky a přesně takovou ženu bych si představoval. Sexuální nároky měla dobře nastavené. :) Konec byl dojemný a tuctový.

Pacific Rim - Útok na Zemi (2013)

U tohoto filmu se mi podařilo usnout, což se mi často nestává. Je to více než nudná podívaná. Je to pohádka pro děti.

Pokojný bojovník (2006)

Viděl jsem ten film nejdříve po prvé, po druhé a... Zaujaly mne Ty myšlenky, které byly ve filmu prezentované. Film je hodně motivující a hlavně je inspirovaný podle skutečné události. Tento film se pro mne stal totálním kultem. Sice je tam mnoho otřepaných frází, ale pokaždé v tom filmu najdete něco nového.

Podfukáři (2013)

Při sledování tohoto filmu se VÁM naskytne otázka: Co není podvod? Když si odpovíte na tuto otázku, tak zjistíte, že podvod je všechno. Film je skvěle zrežírován a po celý čas se u něho nenudíte, protože musíte stále přemýšlet. Tohle filmové zpracování VÁS nenechá chladným a hodí vás do oběhu psychologických manipulací. Dobře to bylo předvedeno při bankovní loupeži. Kdy loupež nebyla loupež, ale předem připravená hra.

Hobit: Neočekávaná cesta (2012)

Viděl jsem pána prstenů a tak jsem shlédl i hobita. Musím říci, že byl snímek moc natahovaný. Přeci jen děj je nudný a ničím nezajímavý. Zaujme to jen skalní fanoušky. Jestli budete moci, dejte přednost knižnímu zpracování a na tenhle filmový, digitální epos raději zapomeňte!