Vařte jako šéf! (2013) (pořad)

Pořad, který vás opravdu naučí vařit. Vaření se tu bere od základů,takže to není žádný Babica. Zdeněk Polreich je opravdový šéf, který svým studentům předvádí kuchařské um. Něco takového na Primě scházelo. Jisté chyby v pořadu jsou,ale i to se dá přehlédnout. Proto si pořad zaslouží 4 hvězdičky.

Eragon (2006)

Jelikož jsem přečetl všechny díly Eragona, tak jsem se na film moc těšil. Z filmu jsem byl poté velice zklamaný. Ve filmu se nepovedly scény,efekty a hudba. Herec ani nedokázal pořádně zahrát Eragona. Dračice Safira se také moc nepovedla. Z milosti alespoň dám jednu hvězdičku.

Max Payne (2008)

Film jehož scény nejsou moc povedené a herci, jako-by neuměli hrát svoje role. Zdá se, že réžisérovy vypadla z hlavy myšlenka, postavená na počítačové hře. Čekal jsem víc.

Stoker (2013)

Nevím co si myslet. Již od začátku vás ten film napínal a nakonec jste se z toho filmu nic nedozvěděli. Je to film, kterému bych 5 hvězdiček určitě nedal. Za to má ale film chladnou atmosféru a dobré, herecké obsazení.Čtyři hvězdičky si zaslouží za herečku Nicole Kidman, jejíž role matky byla dobře zahraná.

Show Jana Krause (2010) (pořad)

Show Jana Krause si u mně získala značnou popularitu. Je to totiž talk show,která vás rozveselí a dozvíte se, co se děje v politice, ale i ve světě. Většina hostů se u Jana Krause nestydí vtipkovat a říkat své názory bez cenzury.

E.T. - Mimozemšťan (1982)

Tento film mě zaujal. Již v mládí jsem si k němu dokázal najít cestu. Scény ve filmu jsou emotivní, dokonalé a naprosto fascinující. Myslím si, že si tenhle film udržel svou popularitu až do dnes. Steven Spielberg je prostě filmový bůh a ukazuje nám, kam až se dá ve filmové kreativitě zajít. Podle mého úsudku se ve filmu nejvíce prosadil svítící prst mimozemšťana a legendární věta: E.T volá domů.

Ulice (2005) (seriál) odpad!

Nemůžu si pomoct, ale už mi jde ten seriál na nervy. Jak někdo může něco takového vymyslet, nechápu!

Rio (2011)

Animovaný film, který mě ničím nepřekvapil. Nedokázal jsem si u něho udržet pozornost a všechny události ve filmu byly předvídatelné. Postavičky jsou dobře udělané, ale přijde mi ten animovaný film trochu suchý.Čekal jsem od tohoto animáku trochu více. V tomto animovaném filmu mě zaujal jen papoušek Blue, jinak nic. Dávám proto tři hvězdičky, bohužel.

Pán času (2005) (seriál)

Skvělý, britský seriál. Každé díly vás ničím překvapí a parádně na sebe navazují. Mým nejoblíbenějším doktorem byl herec David Tennant.Kulturní vložky v seriálu taky nejsou špatné. Kéž by si pro mne Doktor přiletěl v Tardisu.