Nymfomanka, část I. (2013)

Milé děti, jaký je rozdíl mezi láskou a sexem? Lásku máte na stálo, sex si můžete užívat s kdekým. Ten snímek má něco do sebe. Těším se na další část. Nemám k tomu, lehce senzitivnímu dílu, žádné speciální výhrady.

Zakletý v čase (2009)

Miluji filmy s touto tématikou. Všechno se tady pěkně prolínalo a zapadalo to do sebe. Film nebyl nějak násilný a ani tam nebylo moc efektů.

X Factor (2014) (pořad)

A tak jo, dá se to. Jsem zvědav, jací tam budou další adepti. Podle mě je to lepší než Superstar, nebo Hlas Česko Slovenska. Porota je zde více funny.

Insidious 2 (2013)

Všechno to do sebe parádně zapadlo, až na ten konec. Věta Oh můj bože mi tam vůbec nezapadala. Mimochem astrální cestování zde bylo špatně prezentováno. Takhle to v ac vůbec nevypadá. Jedno se filmu musí nechat. Nedoporučuji při tomto filmu pít. Může dojít k tomu, že si své pití vylejete do klína. V kině to je hardcore.

Justin Bieber: Baby (2010) (hudební videoklip) odpad!

Když taháte kočku za ocas, zní to lépe. Tohle nemá s hudbou vůbec nic společného a ten Bieber taky ne.

Babovřesky 2 (2014) odpad!

Vtipy tu jsou, ale chybí mi zde příběh. Film není ničím originální. Je to jen další, infantilní zábava. Nevím proč Zdeněk Troška bude dělat i další díl. Přijde mi to jako kdyby zaspal dobu. :)

Enderova hra (2013)

Nejdříve jsem četl knihu a potom viděl film, který jsem musel někdy v polovině vypnout. Potom jsem se ptal sám sebe. Tohle, že je Ender? Mohli si na tom nechat více záležet, takhle se jim to vůbec nepovedlo. Film se vůbec nedrží knižní předlohy a je to něco jiného, než to mělo být! Pěkně to zprznili.

Teď a tady (2012)

Tak takhle má film vypadat. Celou dobu mne u filmu mrazilo. Emoce tu byly dost silné. :)

Samuraj (2009)

Velice kvalitní dokument o bojovém umění. Doporučuji Těm, kdož jsou na cestě odevzdání a tvrdého tréninku! :) Být samurajem musela být fuška.