Simonův vesmír (2010)

Švédská komedie pojednávající o chlapci, který trpí aspergerovým syndromem. Již od začátku to na mne působilo mile a docela mě to i překvapilo. Zaujala mě chlapcova lhostejnost k okolí a jeho imaginární žití ve vesmíru. Lidé s takovýmto handicapem to nemají lehké. Oceňuji práci režíséra, rozhodně se na tento snímek podívejte a pochopíte...

VyVolení (2005) (pořad) odpad!

Ha- ha, tak tito lidé mě baví. 4 řada už je o ničem, ale ono to bylo i předtím o ničem, což? :D

Velký Gatsby (2013)

Tento film překonal v návštěvnosti Iron Mana 3 a tak logicky vydělal více peněz. Pravda, film byl napínavý a stále jste přemýšleli o jeho konci, i když jste četli knižní předlohu. Leonard DiCaprio Gatsbyho ztvárnil skvěle, to se musí uznat.

Babovřesky (2013) odpad!

Je to jako když sedíte na toaletě a nemůžete vykonat svou potřebu. Připadá mi to stejně hloupé a ničím neefektivní. Investice mohly jít do něčeho jiného.

30 minut po půlnoci (2012)

Tento film se mi zdál zbytečně zdlouhavý. Ze začátku se to všechno táhlo, až to vygradovalo do pěkného finále. Škoda toho začátku. U filmu jsem se nudil a postrádal jsem u něj jakoukoliv souvislost. Film to je ale pěkně natočený, to se musí uznat! Jinak je to lehký, ničím nezáživný snímek.

Sanitka 2 (2013) (seriál)

Tato sanitka se nevyrovná sanitce klasické, ale za shlédnutí to stojí!

R.I.P.D. - URNA: Útvar Rozhodně Neživých Agentů (2013)

Film jehož obsah u mne postrádá jakoukoliv intelektuální hodnotu. Ve filmu se sejde banda příšer v nesmyslných událostech, při kterých vám začíná rozum stát. Ve filmu se objevují i gagy, které už nejsou vůbec vtipné. Tímto filmem zabijete jen svůj čas!

Warrior (2011)

Příběh o dvou bratrech, jejichž vyvrcholením je klukovská rvačka v ringu. Bratři to nemají lehké, protože si procházejí obdobím odloučenosti a trápí je otravující otec, dříve alkoholik. Film je skvěle natočený a jsou z něho cítit jisté emoce. Je to prostě film, který vás dojme. Toto drama je motivující a rozhodně ho doporučuji ke shlédnutí.

Nevědomí (2013)

Parádní Sci-Fi v hlavní roli Toma Cruise. Je mi potěšením se na tento film dívat. Od začátku až do konce jste v napětí a nevíte co přijde. V tomto filmu je prostě všechno super! Film si na nic nehraje a jeho tvůrci nám předvádí svět, ve kterém bychom se mohli ocitnout, když si nebudeme dávat pozor na Drony!