Bláznivá škola (1996)

Trošičku trapná ale celkem vtipná americká komedie s dobrou muzikou.

Válka světů (1953)

Skvělá podávaná,skvělé triky na svou dobu.Jde sice o postarší snímek,ale to vůbec neubírá na jeho atraktivnosti a napětí.Řek bych taky že jistý moderní americký snímek s obrovskými tržbami mnoho nápadů okopíroval právě z Války Světů.

Pearl Harbor (2001)

Zaručeně nejhorší film Michaela Baye,překomerčnělá slátanina nesahající Tmavomodrému světu ani po kotníky.Doufám že si filmem Mirezové 2 Bay zlepší score,opravu se nechci dočkat toho,že režisér Skály bude jen šedým průměrem Hollywoodu.

K-19: Stroj na smrt (2002)

No abych řekl pravdu čekal jsem možná trošku více napětí v katasrofickém stylu,nakonec mě ale film stejně příjemě překvapil,protože pojednával o osudech jednotlivých postav,odvaze splnit povinnost a hranici kdy je život důležitější než rozkaz a to je možná ještě víc...

Mumie (1932)

Klaska stribrneho platna,i kdyz dnska asi nikoho nevydesi urcite se vam vyplati se na Mumii podivat.Rezijni debut Karla Freunda v Hollywoodu patril k nejoblibenejsim a i dnes po neuveritelnych 71 letech ma neco do sebe.

Království ohně (2002)

Tak od tohohle filmu jsem opravdu moc nečekal,jen to že se solidně pobavim při akčňáku plném výbuchů a efektů.O to horší bylo když jsem asi po půlhodině čekání zjístil že mě tenhle film opravdu nebaví a do jeho konce se to nijak nezlepšilo.Ty dvě hvězdičky dávám za efekty zničeného Londýna a za to že hlavní hrdina tentokrát není Američan.Na film "Pavoučí terror" u kterého se nabízí srovnání tahle slátanina opravdu nemá.

Polibek upíra (1988)

Kromě Nicolase Cage na tomhle filmu opravdu nic není.Videl jsem ho jednou a to mi staci,uz ho videt nechci a kdybych ho nevidel ani jednou o nic bych neprisel.

Incident (2002)

Samuel L. Jackson a Ben Affleck rozehrávají hru nervů a těžkou volbu životních priorit.Napínavá podívaná bez jediného výstřelu je ve videodistribuci přejmenována na "Inclident" a bůh ví jak film nazvou až bude distribuován v TV,proto doporučuju orientovat se na originální název Changing Lanes.Film můžu doporučit opravdu všem.

Piráti (1986)

Walter Matthau měl zřejmě tuhle slátaninu oživit,protože film byl natočen vyloženě na jeho postavu.Bohužel se mi zdá že se neosvědčil a upřímě řečeno to asi ani nešlo,protože scénář musel být neuvěřitelně nudný.Pousmál jsem se všehovšudy 2x pokud si pamatuju a to záměrně říkám jen "pousmál".Roman Polanski mě ale opravdu zklamal.

Piraňi II: Létající zabijáci (1982)

Nebýt toho že piraně létají skousl bych i ty strašný efekty a nekvalitní výkony po všech stránkách,ale tohle už bylo opravdu moc.