Matrix Reloaded (2003)

Měl jsem tu výhodu že jsem Matrix viděl až ve chvíli kdy bylo jasné že obrovská očekávání zřejmě nesplní.Přesto jsem čekal velmi napínavý film,takový slabší odvátek jedničky,ale bohužel,ani tohle se nekonalo.Ano samozřejmě,efekty jsou bezkonkurenčně nejlepší,všude lítají agenti,auta a Neo :-),ale je opravdu otázka jestli tohle stačí?Uspokojili by vás jen sekvence bojů oddělené jedna od druhé jako příběhy?Na to si odpovězte sami,ale já se mnohdy nudil i u těch technicky skvělých bojů.Tady totiž nejde o techniku,ta sama film neutahne,v jejím případě jde jen o podtržení akčních scén.Možná jsem už z té techniky unuděnej,všechny filmy jí překypují,už se technikou nešetří,bereme ji jako samozřejmost a samotná nám už nestačí.Viděl jsem mnoho akčních filmů které byly působivější než tenhle bez použití takovýchto efektů.Nevím,prostě Matrix Reloaded postrádá náboj prvního dílu,něco mu chybí,něco co efekty nenahradí....

Těžký zločin (2002)

Soudní drama měnící se ke konci filmu na velmi napínavý thriller.Docela zábava se sladkým začátkem a hořkým koncem.

Malý řezník (1997)

Drsná podívaná o spirále nezastavitelného násilí ve kterém každý krok následuje horší a horší.

Zvláštní dny (1995)

Skvělý temný sci-fi thriller zasazený do velmi blízké budoucnosti,nyní (at si tento příspěvek budete číst kdykoli) je už budoucnost Zvláštních dnů minulostí a naštěstí svět nedopadl tak jak Zvláštní dny předpovídaly :),stejně je ale film velmi poutavý.Mohu všem doporučit.

Svědectví (1994) (seriál)

Šestihodinová procházka postapokalyptickým světem,nádhera.

To (1990) (TV film)

Jedna z nejlepších adaptací Stephena Kinga.Dávám 4 hvězdičky s tím,že první polovina filmu je na hvězdiček pět.

Hollywood v koncích (2002)

Woody Allen je opět ve skvělé formě.Některé scénky vás opravdu solidně rozesmějí,o trapné situace není nouze a o osobitý humor Woodyho Allena taky ne.

Ring 2 (1999)

No Ring 2,řekl bych není zas až tak strašidelný jako první díl,ale je v něm pár hodně dobých scének.Popravdě řečeno ani moc nevím jak by vypadalo pokračování americké verze,protože taky se příběhy již naprosto oddělili.

Deuce Bigalow: Dobrej striptér (1999)

No kromě pár fórů který jsem ale už viděl v ukázce nic moc,ani jsem se nějak extreme nezasmal,ale jde o standart v tom co teď hollywood vydava za komedie.

Královna prokletých (2002)

No myslím že tenhle filmek se dá doporučit akorát tak příznivcům tvrdšího rocku.I když ten závěr byl opravdu hustej.