Náhradní matka (1996)

Klasický béčkový thriller na pozdní sobotní večer,žádné oslnivé herecké výkony,efekty či umění.Standartní podívaná s klasickou televizní dávkou napětí.

Rosalinda (1981) (seriál) odpad!

Věřím že průměrný Venezuelšťan za to nemůže,ale takový blbosti se snad vzhledem k mentalitě asi nejde nedají natočit,bohužel budou točit dokud budou exitovat tak hrozné televize jako je NOVA která neprosto necítí zodpovědnost vůči divákovi.Zavřete Venezuelská a Mexická studia nebo zrušte lideneci Tv NOVA.

Žoldák: Legie zkázy (1998)

Jedna z nejhorších sci-fi jakou jsem kdy viděl,jestli se to dá vůbec sci-fi nazvat.

Wild Wild West (1999)

Skvělá komedie se super hlody a technikou představující vrchol párového věku :-)

Virus (1999)

No,u tohohle filmu naprosto nechápu kam se poděl tak velký rozpočet.Horror u kterého se nebojíte:Nový žánr filmu a Virus je jeho přesnou ukázkou.

Posel budoucnosti (1997)

Opravdu skvělá podívaná,emotivní,silná i plná myšlenek.Velkofilm jak má být.Bohužel,zustal nepochopen.

Beowulf (1999) odpad!

Tak tohle byla opravdu slátanina,ani nechápu jak někdo něco takového vůbec může vymyslet.

Rudá Sonja (1985)

Jako mylý jsem to nechápal a stále nechápu.Jak mohla Brigitte Nielsenová bojovat vyrovnaně s Arniem???

Rambo III (1988)

Tenhle film opravdu představuje moje dětství.Rambo 3 je opravdu drastický,Rusové jsou realističtí,boje jsou krvežíznivý a Rambo je v lepší kondici než kdy býval.