Temný obraz (2006)

Zábavný ale i nesmírně smutný příběh a po pár týdnech očividně má srdcová záležitost. Animace geniální. "Black Swan" hypnotická.

Atomic Blonde: Bez lítosti (2017)

Akční scény (především ta cca desetiminutovka na schodišti) perfektní ale kdo zná Netflix a konkrétně Daredevila, nebude nijak zvlášt překvapen. Stylově zrežírovaná věc, která se mi líbí víc než první Wick.

Temná věž (2017)

McConaughey mě bavil, ale jinak je to hrozně špatnej film a to jsem předlohu nečetl, takže v tom není žádná zaujatost skrz očividnou zpackanost.

Nekonečný příběh (1984)

Ještě jednou mi nějakej zaprdlej nostalgik řekne, že je to srovnatelné s LOTRem, tak mu zničím fantazii.

Válka o planetu opic (2017)

Mě se především líbí, jak režie umí být citlivá ale naopak i hodně drsná, jak pracuje s postavami a "herci", jak nemainstreamově používá akční scény a kam se celkově proti veškerým očekáváním ubírá zakončení trilogie s názvem "war", ač jde především o ten vnitřní boj. Tedy myslím, že v rozkoši bude především užší část publika.. ostatně už to je samo o sobě odkaz na tolik zminovanou Apokalypsu x). Reevesovi bych přál minimálně nominaci na oscara za režii.

Tohle je náš svět (2016)

"My face is mine, my hands are mine, my mouth is mine, but Im not. Im yours."

Soupeři (1977)

Keitel v poslední vizuálně podmanivé scéně, společně s přehlídkou pěkných kostýmů a skvělých soubojů nedokážou přebít po většinu času nesmyslně poháněný nezajímavý příběh.

Scott Pilgrim proti zbytku světa (2010)

Říká se, že dobrá režie se pozná podle toho jak moc se nepředvádí. Tady je opak pravdou. Naprosto geniálně zrežírovaná komiksová adaptace. A můj velmi, velmi oblíbený film.