Jednotka příliš rychlého nasazení (2007)

Nejlepší film Wrighta, Pegga a Frosta. Jedna z nejlepších buddy-movie a jeden z nejlepších policejních (hehe) filmů vůbec. A pravděpodobně moje nejoblíbenější komedie. Geniální film.

Strážci Galaxie Vol. 2 (2017)

Za poslední roky tu pravděpodobně nebyl film, co by tak moc definoval pojem "zábava". Je to obdivuhodná věc, hlavně, jak je se vším tím množstvím faktorů perfektně funkční.

Don't Knock Twice (2016)

Tyhle malé úsporné horory, které dokážou vytvořit atmosféru hustější jak čoklíci velkých producentů mě prostě baví. Na plnou hubu.. chvílemi jsem sral strachy.

Deepwater Horizon: Moře v plamenech (2016)

Matně ale přece jenom.. od Titanicu jsem snad lepší katastrofický film neviděl. No-time-out.. dynamické, strhující a luxusně natočené peklo.

Rychle a zběsile 8 (2017)

Chápu spíše čtyři hvězdy než dvě, protože narozdíl od předešlých dílů tvůrci tvoří celej ten "WTF" koncept úmyslně ale pro mě je to až moc no-brain záležitost. Úspěšně nahláškovaná scénáristická katastrofa. No ale třeba taková akční scéna ve vězení, úplně celá, dokonalá.

Mlčení (2016)

Laikům vstup zakázán.

La La Land (2016)

Film roku. Vrstevnatý, inovativní s obrovským srdcem, pojednávající o tolika věcech.. konec mě rozsekal, totálně. "Another day of sun", "A lovely night" a "City of stars" jsem si už zamiloval, taky totálně. Chazelle je génius.

Noční zvířata (2016)

Matoucí, nasírací.. intenzivní a fantasticky zahraná artovka bez závěru a proto jen za tři.