Posel budoucnosti (1997)

Než mi došlo, v jaké době se vůbec film odehrává, páč jsem si o něm nic nezjistila, mi chvíli trvalo. Docela dlouho. Vůbec jsem nechápala, co se to jako děje. A pak jako cože? Pošťák? Pane Pošťák, to je on! A jdeme si pro vaše muže, mají čest sloužit, bla bla. Já jsem dramatik. Boha jeho, bylo to tak stupidně žoviální, až mě to docela fakt bavilo! Nejvíc smutný ale je, jak jsou i lidé ve skutečnosti přesné ovce, když žijí v útisku. Obrovské davy vystrašených bytostí, neschopní se proti pár vojákům vzbouřit a napadnout tyrana, který je omezuje. Radši žádný život, než takový. Jdu si lupnout xanax.

Zápisník jedné lásky (2004)

Zahřálo mě krásně u srdce a ač dopředu bylo jasné, oč tu běží, tak pohled na vyzáblou Rachel a roztomilého Ryana, byl moc hezký a od začátku jsem mu fandila.

Milada (2017)

Fraška. Nejhorší na tom je, že generace našich budoucích dětí s dojmem, jak krutá to byla doba (ač film to tak nepodává), tomuto filmu podle skutečné události snadno se vším všudy uvěří. Takové filmy, které nejsou dokonale autentické a do morku kosti pravdivé, se vší brutálností, beznaděje.., bych jednodušše zakázala, protože je mi z takhle neúplných, napůl odprezentovaných filmů smutno...

Zrodila se hvězda (2018)

Jdu manželovi spálit všechny pásky. To je vše, co bych k tak čirému, něžnému, reálnému a spontánnímu filmu řekla. Edit: hrozně dlouho mi trvalo, než jsem dostala film z hlavy. To se mi stává hodně málokdy! Po pár měsících jsem film shlédla podruhé, jestli jsem u premiéry nebyla hormonálně rozhozená po osvícení mikrovlnné trouby a vskutku... tento film je pro mě velmi silný, originální, písničky mají neuvěřitelné grady a po nedávnem vytažení Bradleyho na Lady koncertě, kde si spolu zazpívali Shallow, mi může kde kdo něco vyvracovat, ale ti dva se hledali, až se našli. Spolu mají tak nevídanou vzájemnou, nádhernou energii, kterou jsem u žádných herců či neherců nikdy neviděla. EMP bylo přebito velkolepou, reálnou působivostí.

Inspektor Regan (2012)

Tak tento film jsem úplně omylem stáhla a.. byl to překvapivě velký omyl. Film vhodný pro pány s klesajícím testosteronem, tedy pro muže s velkým břichem, začínající pleší a šedinami, kteří mají krizi středního věku a kupují si nová auta, motorky, začínají po 30 letech znovu nosit koženého křiváka a rozhlížet se po pořádné mladé díře ve věku jejich dcery, kterou by svoji rozvařenou špagetou prozkoumali... Ahoj tati.

Zabití Jesseho Jamese zbabělcem Robertem Fordem (2007)

Boha jeho, o čem ten film vůbec byl? Párkrát jsem totiž usnula z toho "super pozvolného děje", jednoduše řečeno nezáživného děje. Takový proflákaný život o ničem. A zjištění, že historky o Jessem nejsou tak žhavé a že to byl vlastně obyčejný psycho šulin.. No pro mě propadák. Tak nějak jsem si myslela, že zde bude vystupovat Redford. Haha.. jo, špatně jsem četla název filmu. Ale ať jen neremcám, pro mě nejlepší začátek, konec a herci kvalitní výkony, jen ten Affleck se měl otřít o nějakou machnu, aby nebyl tak nesebevědomě oslizlej..

Kolonie (2015)

Celou dobu jsem měla srdce až v krku, jako dlouho ne. Naprosto neuvěřitelný, jak něco tak zvráceného mohl člověk vytvořit a dělat si s dalšími lidmi o chtěl a jak dlouho po odhalení se nic nedělo a zkorumpovaná vláda dosud nenese odpovědnost. Jak je to možný?! Nechápu! Hnus. Hlavní kápo naprosto největší zrůda všech netvorů. No.. silný film, dlouho po něm mi bylo ještě zle.

Skrytá čísla (2016)

Je až naprosto šíleně nechutné, že pár let zpět a není tomu tak dlouho, kdy se lidé dělili dle barvy pleti, jako ukázkově pocítíte v tomto super oddechovým kulťáku, kdy feminy musí být více než uspokojené. Ani tenkrát, ani dnes bych rozhodně nechtěla být kolorovaná, protože mi přijde, že doba, nebo úsudky lidí se zas tak nezměnili. Hlavně u nás vy gádžové. No jo, ale ti Romové, většina z nich prevíti, ekonomičtí uprdlíci nepřizpůsobiví. Co s nimi.. Vyměnit za černochy? Těch bych se nebála, vypadají sympaticky, na úrovni a civilizovaně. Jako ti na Václaváku, ti jsou na mě vždycky tak hodní. A hlavně tamťi nemají ani žádné hollywoodské hvězdy. A to o něčem svědčí, oni jsou líní i hrát! Pchee. Jo jinak film fakt super, hlavně Kevin, krásně svítil ve tmě.