Korunní princ (2015) (TV film)

Po dlouhé době milá, vtipná, chvílemi napínavá a hlavně pohádková pohádka.

Slíbená princezna (2016) (TV film) odpad!

Kdybych nebyla donucena se divat, vypnula bych tento patvar v prvnich peti minutach. V ramci zachovani vanocni tradice novych pohadek jsem nechtela rusit rodinnou pohodu. V postate to ani nebyla pohadka - film, kde se vyskytuji sprosta slova, kde se divky obnazuji, kde jsou misto melodii kytarove riffy, kde je tolik nasili, proste film s hvezdickou - to proste neni film pro deti. Ani pro nikoho jineho.

Sissi (1955)

Na tento roztomily film se vzdy znovu rada podivam. Romy je tu kouzelna.

Chirurgové (2005) (seriál)

Mohla bych dat jine hodnoceni, kdyz na to potreti? :)

Padesát odstínů šedi (2015)

Pokud jste cekali Shakespeara, nemeli jste se koukat :) dostala jsem to, co jsem cekala.

Carol (2015)

Když jsem četla knížku, ještě jsem o filmu nevěděla. Mile mne tedy překvapilo, když se ke mě dostal film. A vizuální zpracování mi vyrazilo dech ... Cate Blanchett podává dle mého neskutečný výkon. Z pohledu jejích očí doslova mrazí. A Rooney Mara aka nejistá a hledající dospívající? Byla neskutečně okouzlující a naivní a zranitelná. Navíc hudba a zaíjmavě pojatá kamera. Vřele doporučuji. Především pro milovníky Cate :)

Whiplash (2014)

Neskutecne! Cely film jsem se trasla rozrusenim, napetim a odporem. Vsechno vyvrcholilo famoznim zaverem ...

Kdyby byly ryby (2014) (TV film)

Hezka pohadka s mnoha povedenymi vtipy mirenymi predevsim na dospele. Pochvalu si scenarista zaslouzi za netradicni ztvarneni symbolu krasy - princezny. Palec nahoru za dobre stavenou holku, ktera dokaze unest sveho manzela!