Hotel Transylvánie 2 (2015)

Velmi příjemné pokračování, které mě opět náramně pobavilo. Bylo tu spousta humorných situací, které jsem si opravdu užil. Není to nic extra výjimečného, ale pro pobavení se to opravdu hodí.

The Last: Naruto the Movie (2014)

Tak tento film mě rozhodně přesvědčil, že éra Naruta už skončila. Díky bohu za to, neboť toto už nebyl film, který by se mi nějak zvlášť líbil. A ta klesající kvalita filmů a celé série se už nedá vydržet. Naruto tady působil rozpačitě a aby byl příběh zajímavější vůbec nepoužil své síly naplno, což mě dost rozčilovalo. Navíc to bylo občas dost zmatené a některé scény mi přišly jakoby ustřižené v půlce. Slabý průměr.

Heavenly Sword (2014)

Od samotného počátku jsem měl pocit, jako když se koukám na sestříhané cinematic z nějaké hry. Animace mi sice nepřišla špatná, ale občas se postavy pohybovali tak nějak nemotorně a trhaně (skoro jako glitche ve hrách), což mi lezlo dost na nervy. No nakonec jsem asi nebyl daleko od pravdy, protože je to prý na základě hry. A můj názor na sledování her z pozice diváka je dosti špatný, neboť jak říkám: "není nic horšího než sledovat, jak někdo hraje a nemoci do toho zasáhnout," a z tohoto filmu jsem měl bohužel podobný pocit.

R.I.P.D. - URNA: Útvar Rozhodně Neživých Agentů (2013)

Chtěl jsem dát čtyři hvězdy, ale kvůli tak nízkému hodnocení tady na csfd dávám o jednu víc. Je to velice slušná odlehčená akční komedie, která mě místy opravdu pobavila. Navíc si hlavní role střihli moji docela oblíbení herci, takže i tím získla tento filmařský kousek u mě na kreditu.

Gremlins 2 (1990)

Je to sice slabší než první film, ale pořád to patří k mým nejoblíbenějším hororům z devadesátek. Je to neskutečně vtipné a musím připustit, že jsem se u toho jako malí i trochu bál. Pro mě je to prostě klasika, která mi přirostla k srdci.

Kovbojové a dinosauři (2015) odpad!

Tak opravdu nechápu jak toto může spatřit světlo světa. Na tomto filmu je všechno špatně. Mrtvoly byli nerealistické, hlavně ty umělé střeva a žebra byli k smíchu (navíc bylo vidět, že dýchají), způsob jakým tady stříkala krev by možná byl terno ve dvacátých letech minulého století, ale v dnešní době to bylo spíš k pláči, scénář a dialogy museli být napsány snad pod vlivem alkoholu, neboť jinak pro ně není omluva a tou poslední kapkou byli neskutečně prkenní herci, kterým bych nevěřil ani nos mezi očima. Jediné co možná stojí za kladnou zmínku je nápad na tento příběh, který kdyby byl zrealizován aspoň trochu dobrou formou, tak by to snad i bylo koukatelné. Jenomže nebyl a tak se nedá hodnotit jinak než tím nejhorším možným hodnocením.

Na divoké vlně (2012)

Tento film byl opravdu výborný, ale potýkal se s několika problémy. Tím nejhorším byl Jonny Weston, který byl absolutně nesnesitelný a opravdu mi kazil celý film a ten druhý problém byl samotný závěr filmu, který totálně byl v rozporu s duchem celého filmu (i když chápu, že vzhledem k tomu, že je to podle skutečný události se to těžko dalo zakončit jinak).

Husí kůže (2015)

Slušná odlehčená kravina (asi jako všechny filmy s Jackem Blackem). Mělo to skvělí začátek a děj byl celkem vtipný, ale postupně to ztrácelo grády a ten konec už byl zbytečně patetický.

Poslední lovec čarodějnic (2015)

Podle mě si tento film zaslouží o trochu lepší hodnocení, než jaké se mu dostává. Ale nic světoborného to stejně není. Film trpí horším scénářem a spousta scén mi přišla absolutně mimo mísu, ale jedná se o můj oblíbený žánr, hraje v tom Diesel a skvěle se tu převedla Leslie, což pro mě jsou dostačující důvody dát tomuto filmu šanci a minimálně ty čtyři hvězdy.

Deadpool (2016)

Konečně dostal můj nejoblíbenější X-men svůj film a rozhodně stál za to dlouhé čekání, neboť byl absolutně úžasný. Nepamatuju se, kdy jsem se naposledy takto u nějakého filmu zasmál.