Lady Grey London (2011)

Začátek mi připoměl Flashdance, ale s přesýpacími hodinami. Střihy se skvěle doplňují s hudbou. Ian McKellen je v naprostým tranzu. Skvělý výběr herců.

Commedia del arte (1980) (divadelní záznam)

Naprosto brilantní....Bolek Polívka mě překvapil, jaký je skvělý herec. Utáhl celé představení na gumovém těle a díky svým improvizacím. Jen mě mrzí, že jsem nemohla být v publiku.

Říše hraček (2007)

Nádherná vizuální stránka, ale příběh postrádal děj. Dustin Hoffman byl úžasný kouzelný dědeček a Natalie Portman se mi zdála bez života, hraje mnohem lépe. Vizualita 90%, herecké výkony 50%, příběh 20%.

Neopouštěj mě (2010)

Zajímavé téma, ale děj se vlekl. Z ústřední trojce jsem necítila ty správné emoce. Přesto jsem se těšila, že konec vyvrcholí. Nestalo se tak. Knižní adaptace se málokdy podaří dobře zfilmovat.

Vše, co jste kdy chtěli vědět o cestování v čase (2009)

Fantasové drží při sobě. Neobvyklá komedie o cestování v čase. Anna Faris mě mile překvapila. Mám ji zaznamenanou pouze jako tu holku ze Scary Movie. Hlavní trojice se skvěle doplňuje. Očekávala jsem více britského (černého) humoru. Konec nenadchl, ale ani nepohoršil. Jdem do toho, i když to můžeme posrat. Posereme to.

Ajťáci (2006) (seriál)

Všechny serie jsou u mne za 5. Obávala jsem se, že 4. serie nebude tak dobrá. Ale Mossova soutěž v HLÁSKOVÁNÍ byla brilantní. Chris O´Dowd má parádní styl...miluji jeho trička. Sheldon se po těm jen opičí.Jsme velice ráda, že se Roy a Jen nedali dohromady.