The Hire: Ambush (2001)

Ten Clive je ale chytrý chlapík ... nelze přeslechnout pěkný kvílivý zvuk linoucí se od pneumatik, jinak ale docela slabé.

The Hire: Powder Keg (2001)

Tak tohle je typickej Iňarritu ... ten aby si nevybral vážné téma, BMW šlo tentokrát hodně do ústraní.

Kiss Kiss Bang Bang (2005)

Tak asi takhle nějak by měla vypadat akční komedie, bavil jsem se celých 100 minut. Robert byl famózní (ostatně ve kterém filmu nebyl?), Michelle byla rozkošnicky prdlá a překvapivě i Val Kilmer válel jako za starých časů. Děj filmu pěkně odsípal, nikde žádná hluchá místa a hlavně geniální hlášky, které z R.Downey Jr. vypouštěl z úst si budu pamatovat ještě hodně dlouho :) 9/10

The Hire: Chosen (2001)

Krasobruslení s autem? Žádný problém. Kouzelnej závěr, uchvacující hudba ...

The Hire: Beat the Devil (2002)

Orgie. Geniální. Need for speed. Tony Scott rullezz! Extáze. Jednoznačně nejlepší díl celé série!!!

The Hire: Hostage (2002)

Jaké to je když máte něčí život ve svých rukou ?... ;)

The Hire: Star (2001)

Jen do ní ... ten Clivův výraz při tom skoku byl geniální :o)

Prosíme přetočte (2008)

Panebože proč to má přívlastek sci-fi??? No vlastně ani komedie není to pravé ořechové - příliš se tady nezasmějete, spíš je to takový "malý" film na zamyšlení: o hodnotách, o přátelství, o naději!? Jack Black mě tentokrát zaskočil a to bohužel v negativním smyslu - od takového pošuka (v dobrém slova smyslu :) čekám v každém filmu kde se objeví pořádnou porci zábavy, jenže tady je to jak na poušti. Nic se neděje, pořád se nic neděje a film najednou končí, tak nějak nijak ... Nakonec alespoň potěšilo natáčení Krotitelů duchů - jedna z mála momentek, která se povedla a přinutila mě zavzpomínat si :-)

Pan tělocvikář (2007)

Je to taková průměrná pitominka. Zatímco ze začátku se film rozjíždí solidně, postupně se vytrácejí humorné scénky až zbyde pouze jedna - a to až v závěru filmu. Zatímco B.B.Thornton hraje velmi solidně, S.W.Scott je vyloženě slabej (dávno je zapomenut jeho výkon z prciček). Nelze se zbavit pocitu, že námět sliboval mnohem větší podívanou než se nakonec stalo, škoda :(

Poloprofesionál (2008)

Tak tohle se bohužel moc nepovedlo. Povedenejch vtípků pomálu, herecké výkony poněkud rozpačité (nechápu hlavně Woodyho Harrelsona - ten se do toho filmu vůbec nehodí, proč bral takovou roli???). Will Ferrell se sice snaží, ale nějak to skřípe (pokud ho chcete vidět perlit pusťte si raději Stranger than Fiction). Vcelku tahle komedie neurazí bohužel ani moc nepobaví :(