Chyťte doktora (2007)

Tak při tomhle jsem se docela bavil, nijak náročná lehce-oddechová komedie s úžasnou Tatianou Vilhelmovou ... na jedno zkouknutí dobré.

Láska rohatá (2009) (TV film)

No nic moc - na to že to měl být vánoční hit, hmm ee!

Ruiny (2008) odpad!

Větší blábol už jsem dlouho neviděl, zlatá "Adéla ještě nevečeřela!!!"

Bílá smrt (2009)

Ztráta času, pokud teda netoužíte zrovna po tom, mrznout nejen v realitě ale i ve filmovém světě ;-)

Avatar (2009)

Pro mě velké zklamání. Film má dvě roviny: za 1) úžasné zpracování, vychytávky související s 3D, kamera, barvy, hudba - to vše je naprosto dokonalé 5* a za 2) dějová stránka - plitké, klišovité, po jednosměrce jdoucí, bez nápadu, invence - tak trochu mi připadá, že Cameron ztrávil tolik času na tom, aby to vypadalo krásně, že zapomněl na jednu podstatnou věc, že film musí mít i nějakej děj; škoda tady to rozhodně nevyšlo 2*

Umění lhát (2009)

Zábava :-) Ricky jede stejně jako v Office a na Jennifer se úžasně kouká, co chcete od komedie víc?

Zombieland (2009)

Kurva, nářez jak svině. Měl jsem celou dobu držku roztáhlou od ucha k uchu, skvělé předvánoční představení. Neskutečná zábava, jak málo stačí ... návod pro všechny přizdisráče. UŽÍVEJTE SI MALIČKOSTÍ !!!

Kámoš k pohledání (2009)

Parádní a svěží oddechovka ... nic jsem nečekal, a bavil jsem se, co si přát víc?

2Bobule (2009)

Možná překvapivě, ale pro mě snad o fous lepší než jednička ... asi záleží s kym na ten film jdete do kina ;-) Vyvážený humor, výborný Hádek a Langmajer, poněkud trapnější Krampol a Korn, ale co ... příjemné pokoukáníčko, i když o to vínko už tady tak moc nejde.