Láska je Láska (2004) (seriál)

Asi nejzajímavější seriál o vztazích co jsem kdy viděl. Ve stylu: milujeme, šukáme, podvádíme, lžeme, hádáme se, rozcházíme, scházíme, nalézáme a ztrácíme ... a to vše v lesbické komunitě. Každý si najde svou oblíbenkyni a s tou prožívá všechny ty zvraty a nestačí kroutit hlavou. Po šesté sérii nezbývá než si povzdechnout: "Budete mi holky chybět, přirostly jste mi k srdci!!!" 5*****

Pupendo (2003)

Nemůžu si pomoct, natočením Pelíšků Hřebejk dosáhl vrcholu a další tvorba, kterou chrlí v rychlém sledu za sebou má pouze klesající tendenci, problém je také v tom, že si vybírá stále stejné herce a herečky a jejich výkony tak splývají v jednu nekonečnou kaši, která není zapamatovatelná a rozpoznatelná. Pupendo přesto není špatným filmem, jen si Hřebejk sám nabýhá na porovnávání s Pelíšky tím, že si vybírá podobná témata a nesnaží se pracovat s novými tvářemi a s novými přístupy k filmařině. Pokud se neprobere, bude mít problém.

Hop nebo trop (2004) (seriál)

Nadprůměrná česká seriálová produkce, kterou táhne famózní Ivana Chýlková v roli Báry.

Jeden svět nestačí (1999)

Docela stupidní bondovka, kterou nezachrání ani rozkošná Denise Richards a ďáblice Sophie Marceau. Pierce Brosnan je prostě břídil a na Bonda se nehodí. Tečka! O ději škoda mluvit ;-(

Zoufalé manželky (2004) (seriál)

První 2. série jsou naprosto geniální, skvělé zápletky, uvěřitelní herci, zábavné situace, parádní oddechovka a ještě s morálním poučením na konci každého dílu. Postupem času se ale vše jakoby točí dokola, docházejí nápady a děj přešlapuje na místě. Ve 4. sérii už seriálu dochází dech ... nicméně i tak tohle dílko převyšuje většinu seriálové produkce a navíc ... může se pyšnit největší koncentrací překrásných žen ve středním věku na metr čtvereční ... a Marcia Cross je prostě BOHYNĚ!!! :-)

Old Boy (2003)

Geniální, fascinující, brutální, šokující, násilné, překvapující, vymazlené, prvotřídní, nenapodobitelné. Film jsem viděl až v roce 2007 - a představuje pro mě největší zážitek tohoto roku. Něco takhle šíleného není možné ani pobrat na jedno zkouknutí. Moje první seznámení s korejskou tvorbou a hned pecka jako HROM. Není slabých míst, nic bych neměnil. Chan-wook Park je BŮH jihokorejského nebe. Asi omdlím blahem ...

Kameňák 2 (2004)

... tak tady už to tak nešlape jako v jedničce, opakovanej vtip holt ... znáte to, navíc zmizely vtipný "sexistický" narážky - a to bylo to nejlepší z jedničky ... hezký holky nahradila potrhlá důchodkyně ... nic proti starší generaci, ale tohle je na dvě hodiny komedie hodně málo

Americká krása (1999)

Neuvěřitelně emotivní a do hlavy se deroucí snímek, který ani po letech neztrácí nic ze své filmové údernosti. Spacey a Benning k sobě padnou jak prdel na hrnec, takovou souhru jsem už dlouho neviděl, navíc Mena Suvari je opravdu rozkošná a Thora Birch je opravdu "divná" :) Co víc byste od filmu chtěli? 10/10

Útěk z vězení (2005) (seriál)

Tenhle seriál měl jednoznačně skončit po první sérii a troufám si tvrdit, že by se stal jedním z nejlepších seriálů vůbec. Bylo zde tolik napětí, že člověku vstávaly vlasy na hlavě, v každém dílě šokující zvraty, skvělé herecké představení (Scofield, T-Bag a můj oblíbenec John Abruzzi :-), skvělé prostředí, kamera, hudba, tetování. Dokonalost - 11/10 ...... jenže pak přišla druhá série a s ní ... nastavovaná kaše až se tomu nechce věřit, navíc když byly "zločinci" venku jakoby najednou nebyly ve formě, začaly se kupit nesmysly a děj váznul jak žvejkačka na botě 6/10 ...... třetí série a zpět ve vězení (jenže tohle vězení působí ve srovnání s první sérií jak mateřská školka, ačkoliv se všichni vězni tváří že k snídani měli rezavé hřebíky - uvěří jim to málokdo, spíš jim dát do ruky bábovičky a poslat je na píseček 5/10 ...... čekám co bude dál, snad jen ze zvědavosti, a stále věřím ... že může přijít ještě alespoň jeden šokantní zvrat - od první série čekám, ale zatím marně ... třeba by se ze Scofielda mohl stát hajzl, wau ... ale to se nestane ;-)))