Tahle země není pro starý (2007)

Velmi vydařený snímek, který se nenechává strhnout klasickou holywoodovskou šablonou a to je dobře, protože děj se jen tak předvídat nedá a konec by asi nikdo netipnul.

Noc v muzeu 2 (2009)

Pokračování nijak nevybočuje z kolejí prvního dílu, oceňuji dobrý nápad. Nicméně člověk si musí přiznat, že to až taková zábava nebyla, možná mladší diváci budou více nadšeni.

Proroctví (2009)

Jednoznačně jeden z největších filmových zážitků, o dialogy tu vůbec nejde, v podstatě by je stejně smetla atmosféra, provázející celej film. Jen by mě zajimalo, co měly znamenat ty šutry ;-)

Zazděná (2009)

Podle mě celkem zdařilý snímek, rozhodně průměr nikoliv podprůměr. Dá se říct, že e u něho člověk ani tak mocnebojí ale zase se ani nenudí.

Malí letci (2008)

Klukovsky sen a dobrodruzstvi. Film má tempo a dobrý pohodový příběh spíše určený pro mladší generaci. Vyzvednout se dají i herecké výkony, taky hudba je velice příjemná. Vlastně tomu není ani moc co vytknout, snad krom všetečné americké propagandy, ale to už je spíš takový stereotyp. Rozhodně nezklamal a pobavil.

Román pro ženy (2004)

Velmi rozporuplný film, zdá se jakoby ho natáčela amatérská skupinka lidí s kvalitnímiu herci při ruce. Ač je snímek místy veelice vtipný a ani chvilku se nenudíte, pořád jakoby něco chybělo, jen to, alespoň já, neumím popsat. Takže ode mne 3*

96 hodin (2008)

To nemělo chybu, akce rychlost, žádná nuda. Nemám co dodat.

Mrtví jako já (2009)

Seriál neznám, takže nezávisle na něm musím říct, že nápad má něco do sebe, originalita se tedy nezapře. Nicméně první půlka filmu je prostě nuda a potom se teprve začne něco dít, možná je to však tím, že jsem neznal souvislost se seriálem - budiž. Už bych si ten film asi nepustil a seriálu mě to moc nepřitáhlo.

Den D (2008) (pořad)

Z části Nekompromisní a z části naopak velmi zábavný pořad, vřele doporučuji.

Občan Havel přikuluje (2009)

Opět ukázána andělská tvářička pana Havla, přitom málokdo ví, že to byli ve skutečnosti komunisti, co ho dosadili do funkce prezidenta. Škoda, že tolik lidí bezhlavě věří každé kravině co dávají v kině nebo v televizi. Možná si zkuste přečíst http://www.szcpv.szm.sk/06/pravda.html alespoň pár slov. K filmu samotnému bych snad jen řekl, že podobných dokumentů by mohlo vzniknout tisíce o jiných obětích zrůdného komunistického režimu, kteří by si to zasloužili mnohem víc. A teď pravdoláskaři - jen do mě! (naštěstí soudě, podle hodnocení nejsem sám ;-) )