Počátek (2010)

Je to takovej pilotní film ke všem budoucím kde bude docházet ke ztrátám a nálezům paměti,nevíš kdo seš a kde a proč a tak.Tady si s tím vyhráli dosytosti a určitě nalezli žánr,kterej se v dneším kyberšikanózním světě opravdu bude rozvíjet. Už dneska má vyblblá mládež,která hulí trávu a neví proč a k tomu si ještě vypláchne zbylou mozkovou buňku nekonečnou (důležitou) komunikací na Fejsbůku,chatu,brutální hrou, se zorientovat v tom co je a co není realita. No a když si ještě pustí tento snímek,tak si myslím,že musí minimálně 2 dny sedět v křesle s vodevřenou hubou a bádat jestli sou v realitě nebo ve filmu.Jo jen tak dál a hloubějc

Zdrojový kód (2011)

Jo tak to byl fofr od začátku až do konce s tím,že ten konec bych teda nečekal ani vesnu. Dobrej žánr a dobře zpracovanej. Je to jeden z těch filmů blik blak kterej chytne hned na začátku a pustí až se závěrečnejma titlama.

Anomálie (2014)

Jak začít...........blik blak blik blak blik. Hodně trapnej odvar Počátku nebo Zdrojovýho kódu.Jestli ste aspoň jedno z toho viděli,taxi tento film odepřete s tím,že si nechcete kazit dojem žánru.Je to opravdu o ničem a kdyby tam neobsadili Alexis Knapp jako takovou pěknou společnici tak bych se snad ani nedodíval blik blak blik blak a závěrečný title. Konečně

Zrození šampióna (2009)

Já teda nemám nic proti tomu,že si ochočili zrovna černouška,to sem přešel v pohodě. Dokonce tam i zaznělo,že se to tak v USA děje,že si najdeš sociálně slabýho,ale hráčsky dobrýho člověka a z toho pak rejžuješ. Celková pointa fiílmu vypráví o tom,jak můžeš buď svůj život zahodit a nebo ho chytnout za pačesy,pokud máš možnost a někdo ti chce rozumně pomoct.U nás to zatím nemá takovou váhu-nechápeš moc děj,pač sme evropskej sociální stát a perem prachy hlavně těm co nemaj práci,byt a chuť neco dělat,ale kdoví co jednou bude. Myšlenku hodnotím velmi dobře a jednou pochopíme i v evropě vo co tam de a nemusí to bejt za tak dlouho jak by se zdálo

Lemony Snicket: Řada nešťastných příhod (2004)

No.... .....co k tomu říct. Sto minut sem na pětkrát (abych to vždycky stačil vstřebat) promarnil u filmu kde se bejvalej komik na úrovni snaží dělat nejaký cukrbliky,ale bohužel sem se ani nezasmál,ani sem tak nějak nepochopil pointu vo co go. Prostě když vzpomenu na sqělý filmy Masku,Blbý a blbější,Já,mé druhé já a Irena,Božský Bruce a tak, tak tohle bych zařadil přesně na opačnej konec s tím,že to natočil,pač momentálně neměl na práci nic jinýho a nudil se nebo tak něco

Ztracen ve vesmíru (2011)

Musím tomuhle dílku dát alespoň jednu hvězdu abych si nepřipadal tak .....blbě.....divně ....ujetě....nevím. Prostě tím chcu říct,že když jely závěrečný title,taxem si balil věci do kabele který budu potřebovat při hospitalizaci v Bohnicích,pač sem chtěl druhej den navšívit doktora s tím,že potřebuju nějakou odbornou pomoc,pač sem se na toto díval od začátku do konce a nevypl to po ůvodních titlech. Hele mrknite na to a třeba se tam potkáme

Den poté (2004)

Já nemám důvod tento film nějak zavrhovat,protože ve svý době mě oslovil. Sice pro mě neznamenal hned to,že budu třídit odpad a budu zelenej až na prdeli,ale ty efekty a nápad sem musel opravdu ohodnotit čtyřma hvězdama. Není to vo žádným hurikánu,před kterým fšichni utíkají a křičí co jim hrdlo ráčí,ale simpatický dílkoo tom co by kdyby a samozdřejmě s hepyendem :-)

Ocelová pěst (2011)

Tohle dílko je pro všechny,kdo má volnou chvilku v neděli po obědě a nemá náladu sledovat nějakej složitej psychothriler nebo opáčko Růžovky. Je to natočený velice dietně,ale když sem při sledování tohoto dílka viděl svoje kluky,jak je to baví,taxem pochopil,že je to film pro náctiletý a podle jejich reakcí i dobře.

Expendables: Postradatelní (2010)

Původně sem měl strach z toho,že přestárlý holyvůdský stars ,kterejm ubejvají na kontě dolary z mládí ,udělaly všechno proto,aby se jim jich zase trochu nakupilo.Po shlídnutí sem ale musel změnit názor,protože Stallone se opravdu pochlapil a přizval si jen ty,který sou jak drsný,tak zároveň i vtipný a z celýho filmu má člověk pocit,že u něj přes 100 minut nepromrhal,ale užil si je

Red (2010)

U tohoto filmu musím smeknout před stárnoucím Brusem,kterej i ve svým věku dokáže zahrát roli jak zamlada. Je jasný,že když je to natočený podle komiksu,tak to bude nedělní odpočinkovka,ale dobře opepřená Brusovejma hláškama kterým ovšem naprosto výtečně sekunduje Mary-Louise Parker se svým naivním nadhledem bez který by to nemělo tu správnou šťávu.Naprosto skvělá dvojice do takovýhoto žánru i když je to pro náctiletý a nebo pro ty co sou pořád v pubině jak já