Kameňák 4 (2013) odpad!

Původně sem tomu dal jednu hvězdu,ale když sem to nechtěně viděl ještě jednou v TV,taxem to musel změnit na odpad. Myslím,že kdyby se ti herci co tam hrajou sešli jen tak a měli tu hodinu a půl jen tak sami improvizovat bez scénáře,tak by to bylo smysluplnější než tento naprostej kýč.

Tři oříšky pro Popelku (1973)

Sice mi někdo může vyčinit,že u týto pohádky dávám plnej počet hvězd ale přátelé,ruku na srdce, když se člověk chce podívat o vánočních svátcích na to jak má vypadat pořádná pohádka,tak si na tomto počinu musí zkalibrovat pohádkový voko. Nemluvě o tom že obsazení titulních rolí je prostě nádhera. Jak klaďáci tak záporáci. No a potom když pominu ještě pár dílek z období před tímto a těsně po tomto tak to už jde pomaličku dolů,dolů a dolů. V 90. letech nepříznivou křivku ještě přizdvihla první Princezna ze mlejna a pak zase dolů a dolů.Sice se ještě různí lidi snažili tuto pohádku vybrakovat a udělat z ní něco novodobýho,ale skutek utek. Takže jo, je to prostě vánoční pohádka bez který nemůžou bejt vánoce v česku,na moravě a ve slezku vánocema.A myslím že nejen tam..... :-) A něco na závěr : No jo ty sis bral maminku,ale mě nutíte samý cizí ženský

Princezna a písař (2014) (TV film)

Nevím. Těšil sem se,jako obvykle, na novou vánoční pohádku z produkce ČT který za to platíme nemalý poplatky,ale neměl sem tak nějak potřebu se dodívat jak to dopadne ať dobře či špatně. Nějak mi vadily kostýmy a kamera barvy. Prostě sem to přepl na jinou vánoční pohádku v premiéře a to na Markýze - Láska na vlásku a tu sem si užil mnohem víc,protože tak nějak navozovala potřebu se na ni dodívat

Král sokolů (2000)

Já sem na tento film kápl náhodou až nedávno. Pustil sem si ho s klukama a těm se to tak zalíbilo,že si ho potom během roku ještě párkrát s chutí pustili. V rolích těch ušlápnutejch hráli herci mě neznámí,ale nic jim nechybělo k tomu se to snažit zahrát co nejlíp. Kameru bych též pochválil,žádná větší hrubice tam nebyla.Je to o sokolech,jak je níže zmíněno,ale děj je pochopitelnej. Film nenudí ani nestrhuje a pokud někdo nenpochází z tvrdších poměrů venkova nebo hor asi těžko ho osloví. Já sem ho zkouknul s chutí a to ve slovenčině,ale rozhodně bych ho už nějak výrazněji nevyhledával,pokud by byl ale v TV klidně ho zkouknu znova

Láska na vlásku (2014)

Viděl sem to o letošních vánocích jako premiéru na Markýze před uvedením premiéry v TV na stanici Prima.Zaujal mě tam třeba král Tomáš Hanák,kterej tam mluví sám sebe slovensky. Já teda nejsem slovák,ale dost jim rozumím,takže to muselo znít pro ně divně. Nicméně uteklo to příjemně a fakt až úplnej závěr rozlouskne to jakej je vlastně hepyend. Myslím,že to nebylo špatný,ale asi se z toho nestane pohádkovej hit nicméně řadím to mezi lepší průměr

Deuce Bigalow: Dobrej striptér (1999)

No tak zase tak špatný to není. Chvílema se i člověk zasměje a téma by bylo taky určitě rozvinutelný. Viděl sem to o vánočních svátcích v TV a je to taková průměrnbá podívaná kdy se na to dá kouknout,ovšem mezi tím vším o svátcích čím sme zahrnutí to ani nevyčnívá ani nepropadá

Rock of Ages (2012)

Obdivuju fšechny ty hvězdy co tady hrají a střihnou si samy zazpívat klasický rockový pecky 80 a 90 let. Je jasný,že rockovej muzikál nemá tak nějak šanci se dostat přes 80%,ale my co už něco pamatujeme si rádi při těch písničkách zavzpomínáme co bylo a jak to bylo krásný. Dokonce někde přezpívaný písničky předčily originály. A tom byl fakt skvělej jak s písničkou od Jon Bon Jovi nebo od Def Leppard. A zavěrečná písnička Dont stop believin ze mě vymáčkla i slzu.Nečekaný a povedený dílko

Světová válka Z (2013)

Myšlenka do dalších zpracování je to opravdu slušná,ale tady to začalo trošku drhnout. Líbilo se mi,že poslali někoho kdo to má celý vyřešit a první kterej padl byl on. Líbilo se mi,jak postupně přicházeli na to proč po někom nejdou.Líbil se mi i nápad na závěr,ale místama to bylo hluchý.Hodnotím nápad a nečekaný obětování hrdinů bez kompromisu a cukrbliků

Na hraně zítřka (2014)

Klasickej nízkorozpočťák,kde se zaplatí nějakýmu studiu za 10 minut perfektní grafiky s příšerama. Potom vezmou napůl vyhaslou hvězdu Tomáše a všichni vyvalujou voči a křičí. Typycký novodobý béčko. Je tam pár fťipnejch hlášek,zbytek utek. Když sem se podíval jak vysoký má hodnocení,taxi myslím,že na něm byly v kině děti z Vyšší dívčí a pak klikli na to stejný na co klikla rozrušená paní učitelka

Rabín, kněz a krásná blondýna (2000)

Já tento film vnímám kladně.Herecký obsazení je dobrý a blonďatá číča k zulíbání. Nechápu kritiky co jim chybí děj. To jako chcete aby v romantickým filmu byla nekulturní vložka z Matrixu nebo co? Prostě kdo si chce v neděli užít romantiku styu l jedním uchem tam a druhým ven necht se podívá. člověk se zasměje ,uroní slzičku a po 128 minutách se cítí uvolněně,pač nemusel nad ničím moc přemejšlet.