Noční hra (2018)

Znáte ten vyhulenej kreslenej seroš jak tam je ta rodinka která má vyžranýho fotra,tajnýho agenta, a ten,když je nejhůř tak zabere a vyřeší všechno s přehledem,vtipně u Meka s Hambáčem a Kolou. Tak to je přesně to vo co tady jde. Pár americkejch zhnilounů, kteří se absolutně nepotřebujou za ničím honit a stačí jim se sejít jednou týdně v obýváku a zahrát si napínavou akční stolní hru Mikádo ,se dostane do "nečekaně" nečekané situace ,že jim někdo sebral dvě tyčinky, a nejlepším řešením jak všechno vyřešit bylo jít si zahrát k divnýmu sousedovi co dělá u poldů tuto napínavou hru aby se podívali do jeho komplu na další scénář,jak dál. A Voalá-to je celý.Konec šmitec Původně sem si to chtěl zpestřit alepoň tím,že bych šel zatahat našeho psa za vocas aby se prudce akčně vohnal ,ale pak přišla návštěva a taxem to naštěstí od půlky viděl jen velice sporadicky což bylo i tak nudný,trapný,k ničemu. Holyvúde. Začni točit něco co je zajímavý a pohltí tě to. Toto ukecaně ukecaný dílko opravdu nezachrání ani obsazení pěkný hlavní hrdinky v podobě Rachel McAdams

Tomb Raider (2018)

Dlouho předlouho sem se těsil na pokračování.Udělal sem si konečně čas v sobotu vodpoledne když rodinka vodjela na kolech mrzačit si zdraví a těšil se jak mě Lara sebou vezme do ňáký tý džungle za dobrodružstvím. Já samozdřejmě chápu i to že by to mělo být mírně naivní a měl bych nad ledasčím přimhouřit voči jako s Endží. ALE!!!! Chvílema sem jen nevěřícně vejral na vykrádačky z různých filmů. Naprosto dokonale to vystihuje třeba to jak tam Lara sem tam běhá s lukem a všechno k ničemu,úplně stejně tupý jako v jednom z dílů Letopisů Narnie kde princezna Zuzana taky zmateně pobíhá s lukem a to všechno k ničemu. Skrýš otce Lary a její přístup je jasně z Tajemného ostrova a v těchto výčtech by se dalo pokračovat. A když scénáristům došly nápady tak tam flákli kecy,kecy,kecy a nebo flashbacky z mládí Lary protože to jako všechno někde viděla,slyšela a proto to ví vole, nééé.Zlouni byli tak blbí a zlí že bych si za nima bez váhání zašel pro čokoládu ale za jejich šéfem jen pro bonbón,ten byl fakt drsnej. Alicii Viklander sem roli nevěřil od začátku až do konce a připadala mi tam jako vítězka konkurzu na kterej přišla sama a tak to musela zahrát chca nechca. Jediný co bylo efektní a uvěřitelný bylo to jak hodila držku vo to policajský auto. Dvě hvězdy za víru v to že zcela jistě předpokládaná 2 (to bude už její druhej dobrodruně akční film tak by už mohla něco zahrát) bude o dost uvěřitelnější a využije svého potenciálu. Jinak bych dal ODPAD

Cargo (2017)

Absolutně sem nepochopil proč byl tenhle film vůbec natočený. Kdyby tam nehrál zestárlej Hobit tak si myslím že by tady bylo hodnocení kolem 10% a míň. Zaslouženě.Dvě hvězdy za hereckej výkon těch dvou děcek

7 životů (2017)

Mno. Zajímavý téma.....Já sem ten film bral jako pohled do konkrétní rodiny žijící za konkrétních podmínek v daném čase. Z tohoto pohledu to bylo silné a hodně zajímavé. Já sem fakt netipoval co dělají těm odebraným sourozencům až do konce. Naše hrdinky taky nebyly nesmrtelné. Ovšem ten konec je co???????? Jak nesnáším pokračování čehokoliv tak tady bych si moc moc moc přál aby bylo. A aby konečně bylo o tom jak se má lidstvo zachovat když se planeta přelidňuje a co s tím. Jaké jiné (a bezbolestné) konečné řešení vymyslet. To by mohl být hodně silný námět na dvojku. Tak šup šup,do práce

Spider-Man: Homecoming (2017)

Mno. Jak začít. Hlavní postava se celkem zdařila pač zůstala v podobě mladýho naivního hošánka kterej pomalinku polehounku vokukuje vo čem je svět. Ovšem ten zbytek se k němu jaxi nehodí. Je to přesně jak nás teď masírujou ve všech filmech a tím se nám snaží tvrdit že je to tak v pořádku. Takže. Jeho nejlepší kámoš má 150 kilo což je v pořádku. To je teď populární i v kreslenejch filmech pro děcka. Takže se nemusí bát žrát cukry a tuky a mít strach z obezity pač přece v tom filmu to bylo taky vole, ne? Dál. Všichni kolem sou multi kulti. Což se asi ve světě nosí,ale tady v EU, jaxi, mimo německa a francie moc nevíme jak to brát. No a dále. Děj. Taky novodobej ,bezduchej plnej přepatlanejch vizualizací vo ničem který mají zakrýt jeho prázdnotu a hlavně bez humoru a nadhledu. Tak jak je to teď se všena halyvúdkejma filmama. Závěrečný účet: určitě to bude mít ještě spoutu dalších,stejně bezduchých, pokračování plných skvělých efektů ale bez nápadu a děje. Už teď se netěším

Hořkých sedmnáct (2016)

Hailee Steinfeld zahrála neskutečně dokonale neskutečně nesnesitelnou sedmnáctiletou krávu která vypadala vedle stejně starýho uvědomnělýho korejce, co se staral vo celej barák bez rodičů , jako totální Bárbíblbka. To je tak fšechno co si z filmu pamatuju. Jinak průměrně podprůměrnej film

Velký dar (2017)

Velkej film vo tom kam spějeme,naše společnost. Že vlastní rodiče sou schopný jít proti vlastním dětem a získat vnouče k intelektuálnímu sebeuspokojení

Piráti z Karibiku: Na konci světa (2007)

Na tyhle piráty z Kravínbíku si pamatuju. Na konci filmu dalo ženský hodně zabrat aby mě zbudila pač sem při dramatickým konci kdy si fšichni co neusnuli kousali nechty na nohách vyluzoval chrápacoidní zvuky. Vo deset let později sem si ,poučen, vzal kybl kafe a špejle sebou a tak sem s vypětím fšech sil viděl toto nechutný a nudný a blbý dílo do konce

Piráti z Karibiku: Salazarova pomsta (2017)

Po deseti letech,kdy sem opravdu nezapomněl na extrémně dlouhej,dlouhej,dlouhej nudnej,nudnej,nudnej konec , sem utrpěl nápad v rámci Vysočinafestu jít v akci 1+1 (i tak chtěli hajzli 160Kč) na dalš Piráty z Kravínbíku. Mno. Kdyby tam nebyl Deep a nahradili ho třeba Džastynem Bobrem tak by snad ani nemělo cenu zasírad nějakou tu SD kartu v kameře dalším pokračováním. Je to bezduchá sračkoidní sračka a Deep to zachraňuje ze všech sil v posledních dvou dílech. V podstatě se během filmu těšíte až se vobjeví v záběru a udělá tam další ze svejch kokotin,pak zase nuda,nuda,nuda. Prosím. Už se na to vyserte a další díl netočte. Děkuji

Fantastická zvířata a kde je najít (2016)

Já vosobně si myslím..........že .......to byl kýč první kouzelnický kategorie...... Pač.Debilnější xichty do postav hlavních mužských hrdinů vybrat nemohli.Vo těch dvou číčách se nebavím :-) Nemohl sem ani na vteřinu uvěřit že je Edý celosvětově zcestovalej chytač jakkoliv nebezbečnejch zvířat. Leda tak že utekl z Jedličkova ústavu a náhodou vběhl před vobjektiv kamery. Vo pekařovi nemluvě. Celou doby byl zralej na tečku mezi voči. Já mám rád sci-fi a sem jejich velkej fanda ale když už Rowlingový došla štáva s Herym Potratem tak nevím proč se nám tvůrci snaží do povědomí nacpat debilně vypadajícího xichta s kouzelným klackem kdysi dávno před Potratem. Tři hvězdy za efekty který vovšem vyšumněly do ztracena.