Co jsme komu udělali? (2014)

toto bol tak super film... myslím, že dohady o tom, či je rasistický alebo nie sú celkom zbytočné, pretože o tom ten film mal byť.. ja som sa na ňom neskutočne zabavila a určite ho odporúčam... Elodie Fontan je tak strašne krásna, celá Rachel McAdams

Začátky (2010)

milujem tento film... strašne pohodová atmosféra, super herecké obsadenie... beginners vo vzťahoch, beginners v živote.. nie je to také to osladené cliché, ale predsa len o niečom inom... strašne sa mi páči, že to nie taký klasický jednotný príbeh, ale je popretkávaný ,,faktami" alebo ako by som to nazvala :) ... postavy si zamilujete.. Melanie nema chybu :)

Zlatá sedmdesátá (1998) (seriál)

tento seriál je pre mňa úplne najlepší... vždy sa k nemu rada vrátim .. postavy sú úplne geniálne, na každej niečo zbožňujem od emancipovanej Donny po perverzného Feza,,, proste tento seriál sa nedá nemilovať :) ani po rokoch nestratil svoje čaro .. tak jak se říká ,,Zlatá sedmdesátá" :))

Kapitán Phillips (2013)

včera som na tom bola v kine a musím povedať že to bol dosť dobrý zážitok... Tom Hanks to zahral topkovo... keby som doma a nie v kine revem ako malá ... tuto to bude minimálne na nominácie na Oscary :)

Útěk do divočiny (2007)

krásny film o slobode a o živote :) naozaj tento film je skvelý určite sa oplatí pozrieť... super myšlienky a to že je podľa skutočnej udalosti tomu pridáva že to všetko nie je len o prázdnych rečiach :) ,,Two years he walks the earth. No phone, no pool, no pets, no cigarettes. Ultimate freedom. An extremist. An aesthetic voyager whose home is the road. Escaped from Atlanta. Thou shalt not return, 'cause "the West is the best." And now after two rambling years comes the final and greatest adventure. The climactic battle to kill the false being within and victoriously conclude the spiritual pilgrimage. Ten days and nights of freight trains and hitchhiking bring him to the Great White North. No longer to be poisoned by civilization he flees, and walks alone upon the land to become lost in the wild. - Alexander Supertramp May 1992"

Millerovi na tripu (2013)

Tak takáto komédia tu už dlho nebola. Proste na tomto sa nedá nesmiať. Ešte teraz mi v hlave hučia niektoré hlášky odtiaľ. Naozaj sa to oplatí pozrieť, pretože myslím, že na túto komédiu sa len tak ľahko nezabudne. Pridávam to na zoznam mojich obľúbených komédii, kde opäť figuruje rozkošná Jennifer Aniston, ktorá v tomto filme vyzerá brutálne :) A znova po boku Jasona Sudeikisa vytvárajú perfektnú dvojku. Teším sa keď si to zase pozriem. :)

Pařba na třetí (2013)

Zlé, zlé a zlé. Najviac čo mi asi vadilo boli tie pozabíjané zvieratá. Už ten začiatok s tou žirafou ma odrovnal a nasledoval pohreb, no priznám sa ani som to nemala chuť dopozerať. Ale tak stalo sa a nebolo to proste nič moc. Keď si to porovnám s predošlými časťami, toto bolo strašne slabé. Bolo tam pár vtipných scén, ale nie dosť. A nerozumiem, čo bolo na tom konci také smiešne. Asi toľko. :)

Deset důvodů, proč tě nenávidím (1999)

toto je asi top teenagerská komédia.. Heath je v tomto filme úplný boh.. ... Julia Stiles tu hrá perfektnú postavu, sarkatiská haterka, ktorá dáva okoliu ,,co pro to"...myslím si, že tento film si pozrie rád aj niekto, kto takýto žáner moc nemusí.... tento film si vždy pozriem rada a je to proste vydarené dielko :) keby žil Shakespeare v devadesiatych rokoch, možno by bol aj rád :D

Kopačky (2008)

trošku som sa toho bála, že to bude jedna veľká trápnosť, ale nebolo to také zlé... zasmiala som sa a hláška ,,What an asshole!" ,,Nah, he's just a boy." mi len pridala na spokojnosti... beriem to tak, že tento film sa dal dosť pokaziť, pretože takýto typ komédie mi nie vždy učarí, ale toto prešlo v pohode :) a plus sú to aj celkom vierohodné situácie a myslím, že je to slušný poroschodový filmík, kedy človek potrebuje pochopiť určité veci :) a veľmi dobre sa mi pozeralo už aj kvôli obsadeniu,pretože Kristen milujem a Mila mala milú postavu ;)

Světová válka Z (2013)

tak toto ma fakt sklamalo....dala som tomu 3 hviezdy len kvôli zombiekom..proste to bol čistý katastrofický film.. je jedno či tsunami alebo meteorit, proste jeden človek zachráni všetkých a na konci objímanie s rodinou... a ten krpec, čo akože prežil a jeho rodina zomrela? a on je čo? titan? že ho to ani raz nevzalo? a akože som múdry mali sme ísť nimi, tak aspoň seba zachránim... zombie to zachránili..toľko môj názor