Hříšný tanec 2 (2004)

Chcem ísť na Kubu a nájsť si takéhoto fešáka ;) na mňa tak akurát romantiky, tanca, krasna hudba.

Černá kočka, bílý kocour (1998)

Tak jako sa na devadesátýósmý rok patrí ! :) supeeeeeer komédia ! sú to blázni ! a PIT-BULL :)

SuperStar 2013 (2013) (pořad) odpad!

Dopredu lutujem tých "mladých talentovaných spevákov" a ich úžasnú kariéru ,ktorá ich čaká. Po Superstar sa všetci prebudia z toho sna a o pár dni si na nich nikto ani len nespomenie. Zase raz jedna trápna šou, na ktorej sa Markíza nabalila. Toť vše.

Mami, ožeň mě (2011) (pořad)

Čistá psychiatria, ale vždy sa na tom riadne zasmejem + komentáre Miša Hudáka sú proste svetové ! :D

Pod povrchem (2012) (seriál)

100 ludí, 100 chutí. Ako vidím tak tu príliž tento seriál nie je po chuti. Ale ja som nevynechala ani 1 časť, pre mňa konečne nejaký seriál,na ktorý sa dalo pozerať a čakala som na ďalšiu a ďalšiu epizódu. Nie je ako všetky slovenské trápne seriály ktoré sú totálne telenovely a slováci už nevedia čo vymýšlať. Alebo otrepaný Panelák, ktorý ide už x rokov a stále je to o tom istom a stále nudnejšie a nudnejšie. Strašne by som chcela pokračovanie, ale toho sa asi nedočkám...

Geissenovi: Těžký život milionářů (2011) (pořad) odpad!

Na takýchto primitívoch sa len pousmiať a nechať ich žiť svoj utrápený život....Veď aj oni sa raz preberú z toho sna. Nechápem ako jedna televízia može niečo takéto dať do vysielania. Preafektovaná stará teta,ktorá nevie čo od samopaše (a neviem či je ozaj taká hlúpa alebo sa len robí) a jej muž- totálny primitív,ktorý s ňou zametá ako sa mu zachce a uráža ju každých 5 minút a ktorého slovná zásoba je na úrovni 11 ročného chlapčeka,tak na toto sa naozaj pozerať nedá. A o ich dvoch deťoch sa ani nevyjadrujem. Račej.

Warrior (2011)

Proste milujem TOMA HARDYHO. Je to neskutočný herec,ktorý ma v sebe niečo čomu nemožem odolať a myslím že niesom sama :) Má úžasnú charizmu a film WARIOR je podľa mňa jeho najlepší film a jeden z najlepších filmov vobec (myslím bojových, športových).

Dědictví aneb Kurvahošigutntág (1992)

Tento film možem pozerať aj každý deň, už ho mám tak napozeraný,žeby som mohla dabovať :) Neskutočný Bolek mi vždy vyčarí úsmev na tvári,nielen v tomto filme. Už sa teším na pokračovanie !!

Osvětim: nacisté a konečné řešení (2005) (seriál)

Seriál založený na faktoch, veľmi poučný. Príbeh o brutalite, ktorou si museli prejsť milióny ludí, o prežití a ostrašnej tragédií, ktorú by mali poznať všetci. Osobne som čítala aj knihu a myslím, že tento obdivuhodný dokument si zaslúži veľkú škálu divákov po celom svete.

Našrot (2013)

Stále lepší príbeh ako víkend na Slovensku :D proste pecka !!!