Král Artuš: Legenda o meči (2017) odpad!

Krávovina velkorozpočtovýho formátu. S Artušovskou legendou to má společný jen pár jmen a ten perořízek. Strašně utahaný, dost nezáživný, chybí tomu šťáva...charaktery jsou tu sesmolený tak nějak na koleni a na honem honem aby něco bylo...děj je na tom dost podobně...scénář je strašně nedodělanej...chybí tomu jiskra...všechno je děsně křečovitý a kýčovitý. k žádný z postav si nevytvoříte ani náznak vztahu a spíš vám jsou dost často vrcholně nesympatický. Když už si říkáte, že za chvíli bude naštěstí konec, mrknete na lištu stopáže, a náhle si přejete umřít...máte za sebou jen jednu hodinu a teď vás čeká ta druhá. no jo... za mě velký zklamání. ODPAD

Strážci Galaxie Vol. 2 (2017)

Po fakt parádní, humorem a akcí natřískaný, jedničce jsem čekal větší rachot...neřikám že tu neni semtam joke a nebo geg a nějaká ta akce, ale je to takový utahaný a něco tomu moc chybí, vtipy a gegy jsou takový spíš nucený, nejde to od srdce a i když se sice několikrát poměrně slušně zasmějete, po konci filmu sice víte že jste se několikrát zasmály, ale nevzpomenete si čemu že to vlastně bylo...Je to škoda...za mě, takovej průměrnej průměr...nedalo to divákovi nic navíc. 3*

Rozpolcený (2016)

Tak nějak uplně přesně nevim...co tim chtěl básník říct. 117minut je prostě moc, na to že se tam nic neděje. Faktem je, že film by v kratšim vydání byl asi lepší....A druhý nepopiratelný fakt je, že James McAvoy svojí schízu zahrál naprosto dokonale, sic je škoda že další alterega nedostaly prostor, ale to co předvedl, páni! Zahrál to opravdu fantasticky a podle mýho ne zcela skromnýho názoru, za tohle by měl dostat oscara. Jsem z jeho výkonu tak nadšenej, že, i přes celkovou nudnost a táhlost filmu, nemůžu jinak než dát 4* .

Zootropolis: Město zvířat (2016)

No nevim teda...Je to takovej slabší průměr, dost slabší. myslim že dýlka stopáže tomu jen uškodila..109 minut je fakt dlouho i na spousty hraných filmů, natož pak pro animák. navíc scénář je taky dost slabej...a opravdu nedoporučuju dabing. jediná fakt pecka věc - vtip na dopravnim inspektorátu - tim uplně přišla o šmrnc. je to takový neslaný nemastný. malejm dětem a hormonálně nevyrovnaným těhulkám :) se to jistě bude líbit, je tam spousta zvířátek, ale pro většinu jinýho publika to bude poměrně nezáživná podívaná.

Ospalá díra (2013) (seriál)

Sice jsem zatim viděl jen asi 5 dílů první série, ale jsem skoro až nadšenej. Moc se mi to líbí. Tom Mison si očividně hodně dobře nastudoval gesta,grimasy a pohyby Johnny Deppa a je to fakt super. Sice to má semtam slabší spíš TV triky, ale to neni žádnej mega problém. Dávám 4*

Velká čínská zeď (2016)

Když se na tohle budete koukat a máte trochu nadhled a ždibet tolerance ke scénářovým nedokonalostem, tak je to docela slušně koukatelný fantasy. Má svižný tempo a semtam trochu humoru, obsazení taky pohodový a sympatický :) pro mě osobně velice milý překvapení. Dávám 3*

Fantastická zvířata a kde je najít (2016)

Tak si to trošku rozeberem..Mlok vypadá jak postižený...postav tolik co ve všech HP dohromady, takže se netrénovaný sledovač filmů po půl hodině ztratí a nemá páru kdo je kdo...nelogičnost většiny situací...Bistrozorka která vypadá a vystupuje spíš jako nižší úřednice kdesi hluboko v análech sklepení Ministerstva kouzel USA....a nejtrapnější a nejsmutnější na celym filmu je, jak očividně došla J.K.R. a scénáristum a všem kolem filmu inspirace a nápady a tak museli sáhnout po tom nejhoršim co se dalo najít...funfiction. Moralitu faktu že si to Rowling v jakkoli velký míře upravila a přivlastnila nebudu rozebírat...Jen je vydět jak hluboko klesla a WB taky. Tenhle film neměl nikdy vzniknout :-( 1* za efekty.

Homemade (2015) (pořad) odpad!

Tykráso, tak tohle je fakt hodně velký zvěrstvo pořad. Ta ženská vůbec neumí mluvit, koktá, zadrhává, strašně huhňá a drmolí...Achjo..a já myslel že Stream už hlouběji klesnout nemůže.

Kosti a skalp (2015)

Kdyby film sestřihali na hodinu a půl, mohlo to bejt docela zajímavý, ale 2 hodiny jsou na nic moc záživnej děj fakt moc. Ve filmu se prakticky skoro nic neděje,akce je minimum,logiky ještě míň a zábavu to postrádá uplně. A to ani nemluvim o tom, že film v podstatě vykradl co mohl z Vikingů ( The 13th Warrior ) od McTiernana. Film měl si myslim že dost velkej potenciál, ale ten režie,scénáristi a střihači vzali,zmuchlali,rozšlapali a zahodili do filmovýho odpadu.

Buchty a klobásy (2016) odpad!

Když jsem to dokoukal, měl jsem pocit že mi IQ kleslo pod hodnotu 70 bodů. Pak mi došlo že přesně to je ta mířená cílovka...pubertální výrostci s IQ jako makaron, kteří maj ,při nejmenším hodinový, výtlem když se něko jen slovem zmíní o sexu nebo pohlavních orgánech...a když je to vše ještě vulgárně řečený, pak to je ten správnej nářez a ta pravá sranda. No..jsem hrdej že mezi ty vypatlance kterým se tohle bude zdát jako velká zábava nepatřim. ODPAD