Grave Encounters (2011) odpad!

Tak nevim..ze začátku jsem si dokonce prvních několik minut myslel, že to je parodie na Ghost Adventures...po chvíli už mi ale byo jasnž že to neni parodie,ale těžká vykrádačka GA. bohužel naprosto stupidní děj,výkony herců jsou na úrovni studentskýho filmu na základní škole a do toho ta nesnesitelně histerická nána. Film v sobě neskrývá ani špetku originality,naopak,95% je vykradení Ghost Adventures (kdo zná pochopí) a 5% je Dům v Růžích (kdo viděl taky mu doteče co tam vykradli) . Tohle je prostě jeden z nejhorších počinů jaký jsem letos viděl (né-li jaký jsem vůbec kdy viděl) . slabota slabota slabota..Děj nudnej jak záznam zasedání z Poslanecký sněmovny, atmosféra napínavá jak při projevu prezidenta a herecký výkony oslnivý asi jako zhaslá lampička. !!ODPAD!!

Co by kdyby (2014)

Jako komedie mi to přišlo dost slabý,bez humoru,spíš melancholický. Jako drama to bylo zas až nudně bez emocí. Na to jaký tam bylo obsazení to byl celkem propadák. Podle titulku je to komedie, dějově spíš drama,ale s tim že se režisér nedokázal rozhodnout co to bue víc,komedie nebo drama..a tak je tam z obojího trochu,ikdyž toho drama tam je víc,ale tak mizerně podaný že film spíš nudí a obtěžuje.

Ghoul (2015) odpad!

Nulový budování atmosféry...lekačky o ničem vystavěný na záběrech kuželu světla do tmy a přeřvanejch efektů.Herecký výkony uplně totálně bez šťávy...logika chování charakterů nulová...Film je prostě totální brak vykrádající co může a s naprosto neschopnou režijí a scénářem.Hodina a půl života v trapu a jedinej pocit co z toho mám je maximální znechucení nad tim co to bylo za krávovinu.

Vražedná terapie (2001)

Kamera na prd,střih na prd,hudba na prd...herci ,až na Carusa, na prd,totálně nepřesvědčiví..logiku film postrádá asi tak jako Predátor romantickou zápletku....Vůbec nechápu jak tenhle paskvil může mít 67%.. jednu hvězdičku za námět,Carusa a ten nádhernej barák..jinak je to fakt odpad.

Jessabelle (2014)

No...co k tomu říct.Musim uznat že během prvních asi 75minut jsem dost uvažoval o tom že dám 4* ,bohužel pak přišla poslední asi 10ti minutovka a opět se potvrdilo jak filmařum (v posledních asi 10ti) vždy s koncem filmu dochází dech a nápaditost...konec vypadal jako honem honem dopsanej na koleni během natáčení...Prostě škoda...skoro celej film se mi líbil..měl celkem přijemný tempo,opravdu solidní atmosféru,žádný stupidní rádobi lekačky a opravdu asi nejvíc mě mile překvapilo a potěšilo že tu nebyly ty klasický Kruh vykrádající záběry a scény ( plazení po zemi trhanejma pohybama a přehazovánim nohou přes záda mg)...ale ten závěr mě fakt ultra zklamal. Dávám 2* za celkem dobrou atmosféru,dobrej děj,za to že hlavní hrdinka byla fakt hezká sympatická holka (ne klasicky osilikonovaná vychrtlina) a za to že i hlavní záporačka byla ve svý mrtvolný podobě docela hezká holka, a ne opět typicky zrůdná mrtvola ze který se vyklube překrásná princezna.

Enderova hra (2013)

Knižní předlohu jsem nečetl,ale film mi teda přišel opravdu bez šťávy. Vše šlo strašně ráz na ráz, žádně bližší seznámení s postavami aby si člověk k někomu mohl vytvořit nějaký vztah..film e víceméně celou dobu naprosto o ničem. Je to taková "malá" vykrádačka všech možných filmů..a když už si člověk říká že třeba aspoň ten konec bude mít nějaký zajímavý vyvrcholení...tak ne. já osobně jsem se celou dobu (skoro 2 hodiny) děsně nudil... Dávám 1hvězdičku jen za hodně hezký efekty...jinak film nestojí ani za zlámanou grešli.

Interstellar (2014)

Nevím...nevim co přesně k tomuhle filmu napsat..asi jsem ho jen dost dobře nepochopil.Ale mě osobně to přijde jako skoro 3 hodiny uplný nudy...víceméně film o ničem..kdyby trval hodinu a půl,bylo by to celkem solidní scifi..Dlouho jsem přemýšlel co o tom napsat...ale krom toho že je to opravdu o ničem a zbitečně dlouhý a nudný film mě nic jinýho nenapadá.Tak dlouho jsem se na tenhle film těšil a teď vim,že už se na něj nikdy víc nepodivám...velký zklamání.

EXODUS: Bohové a králové (2014) odpad!

Odpad...uplný..totální...nekompromisní odpad. Přemýšlel jsem jestli v tomhle filmu,v týhle snůšce žvástů a nesmyslů je aspoň něco,kvulůi čemu by stálo za to,udělit aspoň jednu hvězdu...Neni... Ale jedna pozitivní věc tu je..líbilo se mi že tu ukázali "Boha" takovýho, " jakej je" ..Bezcitnej,nemilosrdnej sebestřednej hajzl kterýmu jde jen o to aby se ho všichni báli a klaněli se před nim.

Všechny cesty vedou do hrobu (2014)

Od tohohle filmu jsem vážně moc velký očekávání neměl.....ale...pamózo :D parádní westernová komedie a solidně i parodovaný více či méně známý kousky :D já jsem se opravdu skvěle bavil,takovouhle srandu jsem fakt nečekal a upřímně jsem už dlouho neviděl tak fajnovou komedii..vřele doporučuju! :)

Nespoutaný Django (2012)

Tarantina nemusim...ale Django mě moc mile překvapil...Jelikož znám i původního Djaga tak jsem od tohohle moc nečekal..ale opravdu velké a milé překvapení...je to myslim si že hodně solidní film,sice trochu dlouhej,ale jinak pohodička,taková fajn westernová oddychovka a kupodivu se u toho člověk i celkem nasměje :) taky je hezká vložka s Franco Nerem,taková narážka na původního Djanga :) No,jak jsem už psal,moc milý překvapení..takže doporučuju shlídnout :) určitě to za to stojí :)