Sweeney Todd: Ďábelský holič z Fleet Street (2007)

Určite jeden z najlepších muzikálov.Herci snáď ani lepšie vybratý nemohli byť.Johnny Depp v hlavnej úlohe nesklamal.Myslím že Burtonovy sa niečo zas podarilo.

Iron Man (2008)

Presne to je film hodný svojho žánru.Zapadá k tým ostatným komiksovým postavám.Mne osobne táto postava sedí najviac.Je to také sci-fi ktoré dokáže aj pobaviť.

Piráti z Karibiku: Prokletí Černé perly (2003)

Nájdeme strašne veľa filmov o pirátoch,lodiach...No tento film je niečo viac.Dáva všetko to čo ostatné podobné filmy ale ešte aj niečo viac.Už len tí herci urobili svoje.Film pre každého ktorý dokáže pobaviť aj prekvapiť.

Prokletý ostrov (2010)

Ak mám povedať pravdu tak asi jeden z najlepších filmov čo som kedy videl.Skvelé prostredie,Leonardo DiCaprio - skvelý herec,nič viac netreba.Presne takýto žáner mne osobne sedí.

Pád Bílého domu (2013)

Skvelý film,dobrý námet,veľmi dobre vybratý herci.Ani chvíľu sa človek pri takomto filme nenudí.

Nevědomí (2013)

Neuveriteľná 2 hodinová hlúposť.Mám rád Toma Cruisa ale ani on tomu filmu nepomohol.Hrozný námet.Strašne veľa nudných pasáži.Tento film sa podľa môjho názoru vôbec nevydaril.

Pán prstenů: Společenstvo Prstenu (2001)

Neuveriteľný príbeh ktorý dostane azda každého.Film ktorý má 3 hodiny ale ani na chvíľu sa nenudíte.Muselo byť naozaj ťažké natočiť niečo také takže si to žiada veľký obdiv.

Jump street 21 (2012)

Perfektná hollywoodská komédia s dobrými hercami.Pri tomto filme som sa toľko nasmial.Patrí medzi moje Top 10.Jednoducho táto komédia sa vydarila.

Harry Potter a Kámen mudrců (2001)

Tak k tomu netreba veľa hovoriť.Úžasné fantasy ktoré nemôže mať menej ako 5 hviezdičiek už len za to prostredie,nápad a celkový dojem.Ďalšie plus sú vybratí herci.Film pre celú rodinu.

Pohřben zaživa (2010)

Veľmi dobrý nápad natočiť niečo také.Do toho filmu som sa tak vžil,no fakt niečo úžasné.Nikto by sa nechcel ocitnúť v takej situácií,preto tento film posobil dosť silnými emóciami.Myslím že dobre vybratí herec.