Corpse Party: Tortured Souls - Bōgyaku sareta tamashii no jukyō (2013)

Sledováno včera na Valentýna, cus fuck that day, right? :D Užila jsem si to. Lahůdka. Spousta krve, masa, červíčků, psychopatů, zákeřných smíchů. Ano, asi jsem psychopat, ale po chvíli jsem se také jen šíleně smála. Krásný masakr. Skvělé detaily. Úžasný opening. Muhehehe. Konec je jen sladkou třešničkou na dortě. :3

Boku no Hero Academia - Season 3 (2018) (série)

První část byla naprosto geniální. Dostali jsme více záporáků, kteří měli konečně pořádný prostor se předvést. Ale hlavně tady byl epický souboj Allmighta se šéfem našich záporáků. Damn and ouch. Skvěle zpracované, nemám slov... ale pak bohužel zákonitě přicházejí na řadu slabší chvíle. Ano, narážím tím na získávání hrdinských licencí... (že by předešlý sportovní festival spolu se vstupní zkouškou téměř přes kopírák?) but whatever. I tak jsem se bavila. Bakugou vs. Midoriya mi zvedl náladu i naději. Ale ten konec - the big three is hopefully just one big joke. Uvidíme, co přinese 4. série. 9/10, protože mě druhá část lehce už nudila. Kdyby udělali jenom 12-13 dílů a mistrovsky to zakončili soubojem, tak by to byla zase skvělá podívaná, kde by nebylo třeba nic řešit.

To Be Hero (2016) (seriál) odpad!

Bad joke, maybe? Definetly. Není tu nic, co by mě zaujalo nebo přesvědčilo, abych své hodnocení změnila.

Šokugeki no Sóma - Ni no sara (2016) (série)

Jeoffrey použil dokonalé slovo: "Gastroporno". To se k Shokugeki no Souma opravdu hodí. Foodgasmus pokračuje v plné parádě. Nekoukejte na seriál před jídlem, budete mít hlad (potvrzeno, když mi kolem 12. hodiny začalo kručet v břiše :D).. na druhou stranu - je to o to lepší zážitek = jíst a sledovat anime o jídle! Lahůdka. 9/10

Boku no Hero Academia - Season 2 (2017) (série)

Jak jsem se vyhýbala BNHA pomalu jako čert kříži, protože jsem měla asi přehnaně vysoké nároky, i druhá série mě příjemně překvapila, když mé nároky splnila na jedničku. Konečně dostávají více prostoru i jiné postavy, které jsem si oblíbila, "nově objevené" postavy, které si mě mírně získaly, taky nezklamaly, náznak nových padouchů ( >:) do toho! Chci vás vidět v další akci, ma bois!). První část byla geniální (a hlavně bylo více Todorokiho :D ty bílé vlasy, sakra... a více vztekání se od Bakuga!), sice byla jako přes kopírák s jinými podobnými shounen animáky, ale co už. Když baví, tak baví. Gimme more of my sleepy Aizawa-sensei and I won't hurt anyone~! Druhá část možná trochu nudnější, ale třetí část ji hravě zastínila. Co dodat? Určitě zase brzy zkouknu během jednoho dne i třetí sérii, protože mě to fakt baví.

Kicune no koe (2018) (seriál)

Your typical music anime is here! Ale tentokrát se mi opravdu hodně líbilo. Sice to bylo plné klišé momentů, ale možná ty písničky nebo samotný hlavní hrdina byli pro mě něčím výjimečným, něčím, co mě přimělo pokračovat, a tak nějak v duchu přát Hu Liovi štěstí, protože si to ten klučina zaslouží. Je to velké nadhodnocování? Maybe. I don't give a fuck. Líbilo se mi, zasloužilo si tedy 9/10. Už teď se těším na ty hate zprávy ve schránce :D ty mi vždycky zpříjemní den. Nestává se moc často, že si každé ráno přečtu pár zpráv, které mě tolik rozesmějí jako ozvěny lidí, co se mnou nesouhlasí >:)

Schwarzesmarken (2016) (seriál)

Když místo sledování nebo aspoň poslouchání během první epizody děláte všechno možné, jen se nesoustředíte, tak je to znamení, že tohle dílo není pro vás. Mecha mě nebere, ale přesto se s ní snažím občas bojovat a dát jí šanci. A přestože hlavní hrdina vypadá zajímavě aspoň vzhledově, jeho příběh se nedozvím. Po delší době drop po první epizodě, protože na další díly opravdu nemám náladu, a nehodnoceno, jinak by to zavánělo odpadem.

Hellsing (2001) (seriál)

Když se i po letech znovu z nudy kouknete na Alucardův příběh, nestačíte se divit, že pocity máte pořád stejné, jako před lety. Dokonalost sama. Skvělý příběh, skvělé postavy, důstojné souboje, hromada krve. Za mě klasika, kterou by měl každý anime fanoušek aspoň jednou vidět. (A ti, kteří to už viděli, by si to mohli po letech zopakovat) 10/10

Šikioriori (2018)

První příběh a třetí příběh byly povedené, ale druhý příběh mě málem uspal. Nezáživná hlavní postava a její trable... které mi byly lhostejné. V prvním příběhu mě upoutala krásná animace, až se mi i sbíhaly sliny při pohledu na to jídlo. Ve třetím příběhu mě zaujal vztah tří přátel, kteří byli rozděleni smutným osudem. Co mi dal druhý příběh? Nic, jenom nudu a nic neříkající ukázku nudného modelingu. Kvůli tomu strhávám jednu hvězdu, protože v podstatě třetina příběhu se pro mě nestala. Škoda. 6/10

Boku no Hero Academia - Season 1 (2016) (série)

Když slyším na určitá anime jenom chválu, většinou mám obavy a bývám kritická až běda. Ale naštěstí BNHA dosáhla svých ovací, příjemně mě rozesmála a dokonce mi předhodila pár postav, které jsem si hned zamilovala. (Ať už se jedná o znuděného Senseie, kterého nejde nemilovat, nebo vzhledově zajímavého Todorokiho - doufám, že bude mít brzy víc prostoru v příběhu - nebo - překvapivě pro mě samotnou - o chlup lepšího Bakugoua, než je Midoriya, protože nakonec jsem si toho uřvaného nafoukance i oblíbila! Překvapivě, ale přece..) All Mightovy ksichtíky mě časem začaly rozesmívat a přestože nemám moc ráda "vystíňované obličeje", ty jeho mi sedly dokonale. Co dodat k příběhu? Jasně, působí to klišé, ale je tam akce, souboje jsou skvělé a bavilo mě to. Padouši sice nic moc ve srovnání s našimi hrdiny, ale budiž - padouši, do toho! Já vím, že ten svět jednou ovládneme! >:) ... Takže proč ne? BNHA mě svou první sérií dostalo, takže se brzy kouknu i na tu druhou.