Klub poslední naděje (2013)

Velmi zajímavý film, kde to táhnou hlavně herecké výkony a silný příběh. Matthew McConaughey ten boj se životem zahrál tak věrihodně, že bych mu uvěřil že ho to potkalo doopravdy. Myslím si že by filmu slušelo více (dobré) hudby.

Vejška (2014)

Film se povedl, působí to o mnoho vyspěleji než Gympl. Kamera super, ale ten střih mi tam vůbec neseděl, některé scény byli velmi krátké, což by mi nevadilo tolik - kdyby tam nebyli zatmívačky, podle mě se tam vůbec nehodily. Hudba super, Trafik s Vladimírem tomu dodávali ještě víc takovou tu pražskou atmosféru, jen nechápu, proč tam bylo tak pomálu tracků od Vladimíra, a jeden se musel 3x opakovat. Tomáš Vorel ml. vypadal tak hrozně úměle před tou kamerou, ovšem Kraus, Bydžovská a Mádl, ty hráli opravdu exelentně. U Bydžovské mi až běhal mráz po zádech, jak to zahrála. Myslím, že by vůbec nevadilo kdyby byl snímek o tu půl hodinku delší a dal tak prostor delším scénám, aby to působilo více uceleně. Film vůbec nenudil, a vtipných momentů tu bylo dost. Už se těším, až se na film podívám znovu. Viděno v kině 75%

Kick-Ass 2 (2013)

Z kina jsem odcházel naprosto spokojen, a to jsem se, musím přiznat, po zhlédnutém traileru tohoto pokračování trochu bál. Ovšem, co ve traileru vyznělo divně, nebo možná i trapně, bylo ve filmu neskutečně zábavné. I přesto, že Jeff Wadlow naprosto suverénně zastoupil svého předchůdce, dvojka byla v dost ohledech jiná. Dalo by se říct, že toho bylo víc, jak násilných scén, humoru, nadsázky, drzosti, ale i akce a ještě k tomu nám Chloë Moretz vyrostla do krásy takže opravdu bylo na co koukat. Naprosto se mi zde líbil střih, hlášky byly výborný!! hudba také nebyla špatná, jediné dvě věci které nejsou pochvalného charakteru jsou tyto: První díl měl rozhodně lepší námět, zde už dvojka bohužel ztrácí, jde vlastně jen o pomstu. A pokud bych měl říct ještě jednu věc, která na mě ve dvojce působila divně, tak to byly rádoby srdceryvné dialogy, opravdu se mi do toho snímku, kde děj tak svižně odsýpal nehodili, ale aspoň zde už hlavní hrdina nekecal tolik, co v jedničce. Jelikož se neumím rozhodnout který díl je lepší, musím zde dát opět pět hvězd. V každém díle se mi líbilo něco jiného, a pokud se vám jednička líbila především kvůli nekorektnosti všeho druhu, jak už násilných scén či humoru - i toho černého, doporučuji zajít na dvojku protože toto je opravdu NÁŘEZ. Viděno v kině - 90%

Medicopter 117 (1998) (seriál)

Naprosto mě zaráží nízké hodnocení, rozhodně si to nezaslouží odpad. Už od svých 11 let jsem na tento seriál spěchal ze školy domů, naprosto jsem hltal každý díl. Pamatuji si, jak jsme si v družině hráli na posádku medicoptru 117 a dokonce jsem si plánoval, že až vyrostu budu pilotovat vrtulník. Je to seriál plný sympatických herců, akce a napětí i ten občasný humor tomu nechybí. Samozřejmě tento seriál nelze řadit do reálných věcí ze života, je snad všem jasné, že záchranné posádce vrtulníku nepůjde každou akci o život, a nebudou se účastnit práce policistů, jako tak v některých dílech bylo. Ovšem nejedná se o dokument, a proto nechápu názory některých z vás a snížený počet hvězd jen kvůli tomu, že takto to v reálném životě nechodí. Nevím jaký názor bych na to měl momentálně, ale ve svém dětství jsem rozhodně nekoukal na odpad, naopak jsem se díval na jeden z mých nejoblíbenějších seriálů, v tě době nejlepších co jsem znal.

Panelák (2008) (seriál) odpad!

A to som myslel že horšie relácie ako česká televízia nova už nikto nenakrúti. Toto bohužiaľ nie je ani komédia ani dráma ako sa v popise uvádza, je to jednoducho 50 minút nudy, a príšerných hereckých výkonov, čudujem sa že to vôbec niekoho baví písať a natáčať.

The Onion News Network (2011) (seriál)

Myslím, že toto zpravodajství by bylo přínosnější, než to, co nám předkládá NOVA a spol. I přesto že se jedna o parodii na televizní noviny, mnohokrát tato satira předkládá pravdivější a upřímnější informace o daném tématu, než normální televizní noviny - samozřejmě formou satiry. Bez ostychu se pouští do všech současných kontroverzních témat, jindy jsou zas reportáže natočeny jen za účelem pobavit. Za mě 90%

30 Seconds to Mars: Hurricane (2010) (hudební videoklip)

Z tohoto klipu se dají usoudit dvě věci - a to že je 30STM neskutečná kapela vytvářející skvělou hudbu a Jared Leto multi talentový umělec a né jen bezduchý zpěvák. To, co zde vytvořil je opravdu skvost mezi klipy. Těší mě, že Jared přenáší svojí originálnost i na klipy a písně kapely, což posouvá kapelu stále dál a dál, už se těším na další tvorbu.

Oprah show (1986) (pořad) odpad!

Tento pořad hodnotím jen z jedné viděné epizody, a to s Lancem Armstrongem, při kterém se mi Oprah naprosto zhnusila, vlastně celý pořad. "Talk-show" kde se jen hraje na city, v publiku sou ukřičené, přecitlivělé Američanky - není nic pro mne. A mimo mé chápání je, co na ní tolik těch Američanu vidí! Asi jiný kraj jiný mrav.

Whose Line Is It Anyway? (1998) (pořad)

Opravdu jeden z nejlepších a nejvtipnějších pořadů vůbec. Pokud se zrovna při sledování nesměji (což se stává málokdy) tak zírám s otevřenou pusou, nad improvizačními výkony účinkujících. Tento pořad bych povinně pustil všem lidem co vychvalují českou Partičku, aby poznali, co je to pravá zábava. Kdybych mohl dám více než "jen" pět hvězdiček!

Sígři ve výslužbě (2013) (pořad)

Myslím, že z tohoto námětu se dalo vytěžit o mnoho víc. U některých scének mi nedělá problém se hlasitě zasmát, jindy to je tak trapné, že se chytám za hlavu. Baví mě sledovat i pobavené a nechápající výrazy kolemjdoucích. Momentálně jediný pořad z produkce Nova, který je pro mě koukatelný, to asi proto, že je námět převedený z Americké televize. Není nutno říkat, že v horši podobě než originál. 50%