Americký zločin (2007)

Vcelku zajímavý a silný příběh, akorát trochu víc násilí by ho udělalo víc autentickým

Happy Tree Friends (2006) (seriál)

Spousta lidí to chápe jako seriál pro děti - proto jim nad tím pohoršeně padají držky až na zem. ALe tohle je animák pro dospělé, vcelku dobrý odreagování a ukrácení času v čekárně, kdy se z mobilu ozývají jenom ty šílený animácký skřeky a lidi na vás čumí jako na úchyla. Každopádně je to jako s každym seriálem, mě zase pohoršuje ordinace v růžový zahradě a taky nebojuju proti jejímu vysílání jako někteří odpůrci HTF

Bling Ring: Jako VIPky (2013)

Příběh o rozmazlených fakanech, kteří kradli ještě rozmazlenějším a rozmařilejším lidem než oni sami. Úžasné... Nechápu, proč někoho napadlo tenhle případ vůbec zfilmovat, vždyť stačí si o tom přečíst jeden článek na netu a je to záživnější než celej film. Jedna hvězdička za Emu

Hellsing (2001) (seriál)

Naprosto perfektní, a i když nemám japonský anime v lásce, tohle se mi vrylo pod kůži a hltal jsem každý díl.

Kat: Válečná zóna (2008)

Ray Stevenson předvedl dobrou práci, přestože mi do téhle role absolutně neseděl, představoval bych si ho spíše na druhé straně příběhu. Jenom škoda, že zde nebylo víc akce a brutality, kterou mohl příběh Punishera nabídnout.

Requiem pro panenku (1991)

Musím uznat, že ač nejsem fanda český filmů (vyjma klasiky a nějakých tšch pěkných starých pohádek), tak mě tento film mile překvapil. Atmosféra napjatá, správně depresivní a Geislerovou jsem konečně viděl hrát něco pořádného (začátek svojí kariéry odstartovala víc než dobře). A taky je to jeden z mála filmů, kde mě nerozčiluje role Evy Holubové - konečně jsem ji neviděl jako hysterickou, ujetou, cáklou, pošahanou, "praštěnou" apod. jako v dnešních výtvorech.

Expendables: Postradatelní (2010)

Nejlepší na tom bylo představovat si ty destrukční následky, když jsem se dočetl, že ve filmu nejsou použity žádné počítačové efekty. :D už samo natáčení muselo být akční

Expendables: Postradatelní 2 (2012)

vcelku dobrá řežba, rozhodně lepší než první díl a docela mě pobavil Chuck Norris a Schwarzenegrovo: I´ll be back. Ještě pořád existují dobré akční filmy

Tohle je Sparta! (2008) odpad!

Když jsem zahlédl tuhle zrůdnost v TV, původně jsem si myslel, že dávají onen dobrý originální film, tak jsem se pěkně uvelebil na gauči a po minutě přišlo první: ehm... COŽE? toto se mi prohánělo hlavou až do závěrečných titulků, kdy jsem si na informačním panelu v tv přečetl, že to měla být parodie.

Doktor od jezera hrochů (2010) odpad!

Ačkoliv byly sedačky v kině pohodlné, bohužel se mi nepodařilo usnout, takže jsem to viděl.