Territoires (2010)

Nebýt toho, že jeden z nich vypadal jako Perníkovej táta, tak asi nedam ani tu jednu hvězdičku. panebože to byla hovadina první kategorie... a ten konec tomu dodal korunu: za a) co to ku*va bylo za detektiva? b)jeho dojemnej příběh s jakousi holčičkou mě nezajímal za c) ty lidi se tam vykálely nebo se rozpustili? protože poslední záběr byl na plešatýho psychopata tlačícího trakař a kýbl do kontejneru a za d) ZTRÁTA ČASU

Babovřesky (2013) odpad!

Troška by měl navštívit nějaký léčebný ústav... Soudě podle jeho posledních výplodů je na tom opravdu psychicky špatně, stejně jako celý jeho štáb, který k tomu všemu jen nečinně přihlíží. Je mi líto, jak se zde projevuje naprostá ignorance k těmto srdíčkovým růžovoučkým lidičkám s dobrým srdíčkem, jen trošičku choroučkým mozkem. Místo toho, aby mu někdo v této velmi těžké životní situaci pomohl, tak mu namísto toho pomůže tu kravinu natočit a předstírá, že se to Troškovi povedlo a jaká je to legrace a jak se u toho všichni hrozně baví. že se nestydí...

Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna (2011)

Hm... Je to jenom slabý odvar přilepený v záštitě za předchozími úspěšnějšími díly. Nicméně už jsem viděl podstatně horší filmy, než byl tenhle, a vzhledem k tomu, že se zde přechovala aspoň špetka "kouzla" z předchozích dílů, dávám tomu tři. Navíc Penélope Cruz je proklatě sexy

Spy Kids: Špioni v akci (2001)

Totální kravina, nechápu, jak se k něčemu takovému mohl Banderas snížit. Jenom díky němu dávám aspoň jednu hvězdičku, protože věřím tomu, že kdyby to byl úplný odpad, Banderas se na tom nebude podílet. Bohužel jsem nepřišel na to, co ho zaujalo

Neporazitelný (2002)

Nic moc extra zápletka, vlastně ani ty bitky nebyly nějak utra krutý. To je lepší si pustit záznam z K.O. night show než tohle

Neporazitelný: Vykoupení (2010)

Skott Adkins a jeho pohled masového vraha tomu všemu dodal tu správnou atmosféru. Já mu fandil od začátku, věděl jsem že v nějakým díle jim nakope p****e

Osudový dotek (2004)

Asi nejlepší výkon Ashtona Kutchera. Zajímavý nápad, s cestováním v čase už jsem se ve filmu setkal několikrát, ovšem nikdy ne s podobnou formou.

Undocumented (2010)

Velmi zajímavý a poučný film, jehož tématika se dotýká svým způsobem i zdejších problémů... Navíc i hezky zakončený, žádný dementní přeslazený "jakože happyend", i když dle mého názoru to vcelku happy bylo :-D Navíc si myslím, že pokud si nějaký Mexičan pustí tento film, bude to mít podobný efekt, jako zamýšlený "fiktivní" dokument, který ve filmu točili. Pěkné

Carrie (2013)

Nevysvětlené, nejasné až do konce. Nevadí mi mysteriózní horory, ale musí mít alespoň základní bod, čeho se chytit. ďábel, ufo, psycho japonský holčičky se starodávnou kletbou... ale tohle? A co ta Julianne Moore? Kromě toho filmů o nepopulární holce, které se všichni vysmívají a "ono se jim to potom vymstí" už jsem viděl víc, jenom na jejich konci nebyla nepochopitelná jatka s jakousi magickou mocí. (možná se tak narodila, možná je to maybelline...)