Vybíjená (2004)

"Vyhnete se klíči, vyhnete se míči.. Co? A seš v p*či!"

Comeback (2008) (seriál)

Premisa první série byl Ozzák co furt jel metal a rock ve světě kde se nad tím každej ošklíbá, a z toho vyústila většina gagů co seriál měl. Ve dvojce si ani nevzpomenu na žádnou scénu s metalem či nějakou co by byla signifikantně dobrá. Jen občas pár riffů na kytaru co tam hodily na mezi střihy. Ve dvojce se jen tak nějak řešej hovadiny a většina humoru plyne z toho, že jsou všichni úplně retardovaní.. kromě Ivy, a částečně Simony a Marcelky. Jen jednu scénu jsem si fakt užil z dvojky co byla badass, a to byl ozzák připravující tu večeři na rande s hasičkou co ho měla v p*či. Tak ta songa na to, a jak tam zaj*bal tu dýmovnici do dřezu. To byla paráda. Asi pujdu znova do jedničky, si vopravit chuť po dvojce. Co se týče uzavření druhé série, tak ten poslední díl byl jeden z nejslabších, možná i nejslabší z celého seriálu. A co se hereckých výkonnů týče, v první sérii to syčelo energií a zápalem herců, a ve dvojce je tu jen spíš odříkávání textu bez pořádného zápalu. Možná tak kromě Jakuba Žáčka který vždy přehrával tak, až to bylo královský. PS. to s tou hasičkou ani nebyla série 2.

Westworld - The Choice (2022) (série)

Tak jsem konečně sjel sérii 4. Se svojí future/cyberpunkovou náturou to dostihlo skoro až málem Ani/Matrix, bohužel má to želbohu chyby. Ty hlavní se jmenují politická inkluze, a znegrování skvělého světa, kterýho bych si užil, kdybych furt před hubou neměl černý držky, a furt mi seriál nerval do huby bílou vinu! Tohle si už kurva narvěte do prdele nebo do terroristických rasistických vysílaní, tady je seriál vo příběhu né vo politice!! Další hlavní chybou je herečka a postava vyrostlé dcery Jessieho Pinkmana.. teda, Caleba. Ta negerská peetcha tak přehrává že jsem s ní musel skipovat už v poslední episodě scény, UŽ TO NEŠLO VYDRŽET! Scény s ní jsou jen na brdo, že každej kolem ní je neschopnej, je tak silná A HLAVNĚ LESBICKÁ NEZÁVISLÁ ŽENA! - že všechno jí naučily bílý. Tleskám tomu bezkulčákovy (nebo lesbě) co psala tuhle sračkoidní postavu, co je extrémně nesympatická, trapná a rasistická. Další jest, když se jedna z kopií Dolores v sérii 3 umístila do těla Haelový (tý edgy negryně z Dalosu) tak stále herečka hrála jako by to byla Dolores, avšak to se ve čtyrce změní, a máte z ní v podstatě Haelovou s přimícháním Queen Latifah, a po Dolores v postavě nezbyde ani pocit toho, že by byla Dolores.. Sice 23 let v separátním těle a asimilovaném metasvětě udělá dost ale tak to by jsme nemohli mít v našem inkluzivním seriálu černou rasistku co chce vraždit všechny bílý že? Každopádně, je série hodna zkouknutí? Musím říct že ano, jelikož pokud vytěsníte tu inkluzi, rasismus atd. řada má výbornou atmosféru a příběh který jak už jsem zmínil, dohnal svojí náturou i Matrix fenomén. Seriál ještě přimýchá ending mojí oblíbené Frictionalovky - SOMA a příběh se uzavře částečně otevřeně, ale cítíte že pátá série už by byla absolutní milk o h*vně. Takže ano, čtyřkou docela zes*ali svoje předešlé tři série, ale rozhodně to není katastrofa jako Game Of Thrones. Pravda je to dosti ukecaná série, ale akce se na ní najde - jako sorry ale jak chcete mít v této sérii šůty šůty když je hlavně o asimilovaném světě který ovládá bůh - alternativní Dolores? Přesně. Já si to užil a až zase pujdu někdy do Westworldu, tak přeskočím jen jeden díl ze 36-ti - Kiksuya :D. Protože já radši to krásné. Hodnocení ve verzi s  Marxismem: 55% . Hodnocení ve verzi bez marxismu (po přeskakování či odmyšlení): 75%.

Stopy spravedlnosti (2017)

Staroch Jackie bombí Irsko? No tak to je pecka. Jen škoda že se k němu ještě nepřidala Scarlett Johansson, protože pak by je mohla ještě naložit a exportovat jako jídlo na její rodnou planetu. Ačkoliv film je v dost pasážích kýč a je to až pytel, má svůj charakter a docela odsejpá. Tři hezdy zváženy, ale ať jsem vážil jak jsem vážil, tý váhy bylo málo, takže to hodím na čtyři hvězdy.

Poslední prázdniny (2006) odpad!

ZK*RVENÁ NEGERSKÁ RASISTICKÁ SR*ČKA! Víc o tom filmu nepotřebujete vědět. Snad jen jméno Queen Latifah. nejrasističtější film co jsem kdy viděl. A to jsem si myslel že Sestra v akci co se týče rasismu má jméno. TRY NOT TO RAGE-QUIT FILM CHALLENGE. ULTRA ODPAD!!! "Komedie"? Asi je vtipný že celý film je na brdo: "Černej charakter je jedinej co má něco v hlavě, obklopený bílými supremacistickými muži co umí p*ču". HAHAHAHAH.. -_-? Takže z bělochů tam udělají nejvíc patetické postavy, co jsou jen šprckou pro negra kterého musí každý litovat, protože je černý, takže je pod bílýma. Takto dámy a pánové vypadá rasismus v praxi. Potvrdit argument chtěli by jste? Oukej, jděte se kouknout na každou "komedii" s Queen Latifah. Tento člověk, je rasista. Děkujeme pěkně. (já jsem taky rasista jak Jupiter, jenže já na tom nestavím filmy..) Zbyčovat až do 19. století za toto..

Modrooký samuraj (2023) (seriál) odpad!

LGBT Marvel nekonzistentní sračka vykrádající všechno co je žánrové vzhledem k tématice. Kdyby to vykrádalo a bylo to dynamické, dobré a dávalo, dokonce smysl, tak bych s tím problém neměl. Problém je v tom že JE TO SRAČKA! ABSOLUTNÍ HOVNOVÁ SRAČKA!! Dal jsem jen jeden díl a musel jsem to utnout, jelikož nehodlám investovat svůj čas abych se zapojil do války mezi Based guys vs. Netflus v tom studiu kde se to fajtilo monitorama a estrogenovýma pilulkama, aby se to změnilo do plsvyližmipičunilaterálníbuznograbovskýkupy hoven! Ok co je teda doslova tento seriál? Je to John Wick ve feudálním japonsku s OP fantasy weebshit mečem. A DOSLOVA, hlavní charakter je Admin serveru co má zapnuté cheaty, a kolem sebe má NPCčka co jsou useless. Témeř žádné napětí, a to co je v seriálu vůbec zajímavé, tak to udělala strana války jménem Based guys (v produkčním studiu). Pokud jste měli rádi Arcane, nevím jestli tohle budete mít rádi, jelikož je to jen absolutní snužka nekonzistentního odpadu. A to jsem si myslel jakej blast to bude. ULTRA ODPAD! Z Netflusu se stala sub-latentní splaška korektních padžítů, ale hlavně že Takeuchimu zakázali Inside Job.. a pak vidíte tohle. Hromadně flusám na Netflix a i na všechny opicoidní uživatele kteří tuto blitku nadhodnotily. Dle nějaké laťky či objektivy, tento paskvil není způsobilý ani na 60%. Ale protože košťata co tu sračkoidu psali, vědí a rozumí o svém scénáři či zdrojovém materiálu ještě míň než-li Hideous Kojima a udělají si trailer pro džendr-nerozhodnysty a nechají si vyhajpovat skóre levičárnou jako ******, ********* či ******* (záměrně cenzurováno abych si neuzvracel do pusy) tak to prostě pošleme do rudý. Když se tohle bude hodnotit pozitivně, tak tu už stále budou takovéto výblitky, a nebude možnost návratu nějaké formy laťky, úrovně kvality (či dokonce smyslu) pro né jen Netflix, ale i ostatní televize, či obecně média. Podřezat: Amber Noizumi, Michael Green.

Mafiáni (1990)

Vynemáte prachy? My jo. Máme prachy, štětky, hadry baráky a káry který vás rozsekaj na káry. Je to Scorsese, ale moc jsem si z toho nevzal, přeci jen já radši Godfathera. Ale je to solidní. Díky avšak filmu, vidím jak hry Mafia 1 a Mafia 2 jsou brutálně šablonovité. K filmu jsem se dokopával hodně dlouho, bohužel nemám slinu se na to ještě někdy za život podívat, jelikož moje reakce po dokoukání byla: "Mno, tak jsem to viděl". Ale to je moje věc. Dobrý film a doporučuju, sice občas nudné vzhledem ke stopáži. Film mi připadá nadhodnocen.

Šťastné a veselé (2020)

Do konzervativního domu přijeli lesbičky, V nezamčeném pokoji dali si nůžtičky. San Junipero na druhou. Tuto hypotézu též podvrdilo moje VLCčko které pokaždé když jsem film odpauzoval, mi ukazoval obraz v glitchích jako kdyby došel budget na provoz serverů zálohy mozků v TCKR Systems. Jediná scéna kterou jsem musel přetočit byla na 4x rychlost puštěná scéna kdy dva tranďáci zpívali nějakou koledu, stávajíc se absolutně nepřežitelnou. Čekal jsem že režie bude zbabkovatělá jak jsem četl v dosti recenzích, ale tempo i celkový dojem byl v pořádku. Trojuhelník emancipovaných žen vygrejdovaný přes penetrace obrazu hlavní ulice, až do kreščenda X+Xovačných vaječných koňaků. Završeno vánoční kerolou obalený do M83ky Juniperovskou polízanicí u stojanů benzínky. Mě se to líbilo.