Reklama

Reklama

Pod kůží

  • Velká Británie Under the Skin (více)
Trailer 2

Scarlett Johansson je vyslána na Zemi mimozemskou korporací, aby zde splnila zvláštní misi. Vezme na sebe podobu dokonalé a neodolatelné ženy a využívá své přednosti k lovu neopatrných stopařů, které pak unáší na svoji planetu, kde je lidské maso považováno za naprostou lahůdku. Čím déle na Zemi pobývá, tím víc ji to k lidem přitahuje. To je však v rozporu s její rasou. (oficiální text distributora)

(více)

Videa (3)

Trailer 2

Recenze (452)

Ant 

všechny recenze uživatele

Neskutečně znepokojivé od první do poslední minuty. Upřímně absolutně netuším, co jsem to viděla, ale bylo to tak fascinující, že jsem od toho nemohla odtrnout oči. Kdo v dnešní době dokáže s tak chladným pohledem natočit film, co šokuje, aniž by sklouzával k něčemu, co nemá opodstatnění? Samozřejmě se Skotskem v záběru se atmosféra tvoří lehce. Po konci filmu jsem vážně nevěděla, jestli si to mám pustit ještě jednou nebo jít na terapii. Dokonalé spojení hudby a obrazu, který tepe do jejího rytmu. ()

S.Quentin QUALE 

všechny recenze uživatele

Dneska už jsem jedné ptákovině přidal (Lord of Tears), no tady to zachraňuje jen oplácaná Johanssoka, která bloudí Glasgowem-lesem, stejně jako Koloběžka první, oblečená-neoblečená, autem-pešky, realitou-fikcí....S oficiálním textem distributora (viz.výše) to má pramálo společné, když se potom dívám na údaj o knižní předloze, ta mohla být díky slušné dávce neurčitosti i dobrá a napínavá, ale na plátně je to prostě nuda paralelních světů hodná. Dodíval jsem se na to, ale tady teda ani na ten průměr nepůjdu, protože zívání se u průměrného filmu vystát nedá. Slabota. 40% ()

Reklama

virus10 

všechny recenze uživatele

Těžce stravitelný film, určitě ne pro každého. Atmosféra komorní, ba dokonce lehce depresivní a monotónní. Celkem mě překvapilo, že si Scarlett Johansson vybrala takový film, ale určitě nezvolila špatně. Chvilka slávy Kryštofa Hádka po boku Scarlett taky stojí za řeč, zajímalo by mě, jak se k takový roli dostal. Hodnocení na hraně 3-4*. ()

Wacoslav1 odpad!

všechny recenze uživatele

Tenhle flák se vám fakt dostane pod kůži. Budete si asi říkat, že máte pod kůží hodně chlastu, když jste zmagořili a pustili si tuhle artovou píčovinu. Vlastně pardon film z vyšším poselstvím možná tak pro Blbmana (vysvětlí už mi někdo do prdele co je to ta narace?!) a jemu podobným. Takže se ospravedlňuji za to, že mám rád jasný a srozumitelný filmy a nechci si 100 minut říkat jestli jsem, tak vožralej, že mám halucinace nebo se opravdu dívám na takovou neskutečnou kravinu. No co už necháme to tak pseudo artu zdar! ODPAD!0% ()

Traffic 

všechny recenze uživatele

Obsahuje několik zatraceně silných výjevů, které jen tak nedostanu z paměti. Hudba fantastická. Velmi účinné spojení realismu a surrealismu, obojí v té temné verzi. Jeden z mála filmů, u kterých je skoro lepší dívat se bez jakýchkoli (i anglických) titulků, protože ta šílená skotština zní kolikrát dost mimozemsky a posiluje to ten zvláštní pocit, který musí mít Scarlett ze svojí návštěvy. Ta hra s dialektem je podle mě ostatně záměr, přestože na dialozích to skoro vůbec nestojí. Potřeboval bych to vidět znovu, na plátně a s pořádným soundsystémem. ()

Galerie (55)

Zajímavosti (27)

  • Scéna, v ktorej Scarlett Johansson spadne na zem, sa stala internetovým virálom a námetom pre stovky memečiek. Až po vyjdení filmu vyšlo najavo, že ten pád bol úmyselný. (Arsenal83)

Reklama

Reklama