Zkrocená hora (2005)

Přes špičkový herecký výkony a excelentní hudbu hrozně plytký film a kdyby si člověk odmyslel tu kontroverzi, tak mu nezbyde nic jiného, než tuctový rádoby doják. Zároveň jeden z největších omylů co se týká ocenění, na tom filmu není nic výjimečného. 4/10

Sunshine (2007)

Monohonásobný tantrický audiovizuální orgasmus.

2 zbraně (2013)

Za ten promrhaný potenciál by tvůrci zasloužili nakopat do prdele. Příšerně zrežírované, prakticky bez gradace. V některých ohledech překombinované, v jiných zase nedotažené a bez tahu na branku. Stačilo o záporáka a jeden plot twist méně, trochu víc hlášek a bylo by to tak boží! Tak mne to štve, protože je několik supr scén, výborná ústřední dvojka, Paula "udělám tě pohledem" Patton a starý pán z BSG v roli narkobarona. Tohle měl dostat pod ruce někdo s nadhledem a ne Kormakur, který už mne pronudil třetím filmem. 5/10

Drsňačky (2013)

Hodnocení čistě za to, že jsem v Melisse McCarthy objevil nový prostředek k oddalování erekce.

Dilema (2011)

Tomuhle jsem se dlouho vyhýbal, protože mi Šifra i Démoni moc nesedli a nechtěl jsem si ještě víc zkazit dojem jinak oblíbeného Howarda, ale překvapivě mi to sedlo. Jasně, působí to syndromem horších howardovek, kdy jsou jednotlivý scény hrozně fajn, vizuálně pěkně natočený, hlavně scéna intervence vládla a Tatum tam byl hodně fajn, akorát Kevin James a Vaughn byly tak tlustý, že nepomohlo ani deformovat obraz.

3 Idiots (2009)

Kdysi mi jeden indický kuchař říkal, že kdyby u nás vařili a kořenili jídla, tak jak jsou zvyklí, lidi by se tady z toho posrali. Věřím, že by se tohle dalo říct i o jejich filmech, ale naštěstí jsou 3 idioti natočení hodně porzápadně Jasně, je to Bollywood a i tam indická megastar Amir Khan, tancuje a zpívá se tam (asi jenom dvakrát nebo třikrát), ale není to exotičtejší, než třeba Milionář z chatrče.Když se od toho člověk odprostí, tak si to užije daleko víc, než většinu všedních komedií a pohodovek Strašně moc krásný a pohodový film. Nevím nakolik je to ukotvené v bollywoodských trendech a pro mne je to defacto první zkušenost s indickou kinematografií (vyjma krátkých filmů pro dospělé a kurzů vaření), ale sedlo mi to moc. Má to sice tříhodinovou stopáž, ale střídá to momenty, které by si nezadali s Pařbou ve Vegas a scény, které bych fakt od filmu s názvem 3 idioti nečekal, takže to vlastně uteče hodně rychle a příjemně. Za mne 9/10 jak vyšitých a přemýšlel jsem dokonce nad absolutním hodnocením. Kdybych chtěl, tak tomu filmu vysměju a strhám ho během minuty, ale proč bych to dělal, hodnocení má být subjektivní, ne? Jestli někdo hledá pohodovou, trochu neobvyklou komedii, tohle je jasná volba a v IMDB 250 je to naprosto právem.

Rivalové (2013)

Film roku? Tak strašně krásný film! Hvězdu navíc bych přidal, kdyby hudba tlačila v některých pasážích víc na pilu a pár dialogových scén bylo údernějších. Závěrečný závod skvostně natočený. Byl jsem na tom sám, ale vyloženě film, na který vzít tátu, bráchu, kámoše a užít si chlapskou zábavu a parádní filmovou podívanou. Jo zasmál jsem se u to častějc, než bych čekal.

Gravitace (2013)

MAZEJTE DO IMAXU, HONEM! Audiovizuální orgie.Jestli je někdo šetřivý a váhavý jako já, tak tady neváhejte a mazejte do kina, ideálně Imaxu, stojí to za každou korunu. Špičkový audiovizuální zážitek. Jen od toho proboha nečekejte druhou Vesmírnou odyseu nebo cokoliv s přesahem. Ne, má to děj pár minutového kraťasu nebo výplňového dílu libovolného scifi seriálu, ale je to tak kurevsky dobře natočený.

Hale and Pace (1988) (seriál)

Jedna z nejvtipnějších věcí na kterou se dá napříč prakticky vším narazit. S těmahle pitomce bych si možná někdy rád drc do piva. Pro oba Oscara a pro ty co to nahrávají na youtube Nobelovku. (Pro autora komentáře Pulitzera) "Říká se, že kýchnutí má blízko k orgasmu, to mohu potvrdit. Obojí dělám do kapesníku."

Machři 2 (2013)

Jedničku považuju za neškodnou zábavu u které jsem se nasmál více, než bych měl. Tohle jede ve stejném stejném duchu, bohužel to sráží absence celistvého příběhu a nějakého pořádného záporáka, parta vysokošlkoských fracků kolem uberkokota Taylora Lautnera, Mila Ventimiglii a syna Schwarzenegera mi přišla taková nedomrle zajímavá. Ale co, chlastá se tam, krká se tam, prdí se tam, fuckuje se tam, je tam rekordní koncentrace milfek (zdravím dekolt Salmy Hayek a Mariu Bello, která nebyla od kostýmu roztleskavačky v History of violence víc sexy) jo a menší dárek ode mne, učitelka baletu se jmenuje April Rose (....to the fapcave !). Docela cute je tam i dcera hokejové legendy Waynea Gretzkého. Málem bych zapomněl na špičkový camea, který potěší fandy basketu, wrestlingu a špičkového seriálu Rules of Engagement a hodně mne bavila černošská rodinka "WHAAAAAAAT?!" Koukám, že to celkem vydělalo, bude 3. díl? Já bych si ho celkem i dal, k pivku ideální film. :-)