Yeongeo wanjeonjeongbok (2003)

Tuhle střeštěnou úřednici jsi musí člověk zamilovat do 10 minut, no fakt! :-) Ode mě 81% tenhle film si to jenoznačně zasloužil.

Hádej, kdo přijde na večeři (1967)

Skvělý film s problematikou vztahu černo-bílého páru, který je i dokonce dnes trošku považován za divný. Skvělý Spender Tracy a hlavně znovu exelentní Katherine Hepburnová. Film si zaslouží rozhodně aspoň 89%.

Ultraviolet (2006)

I přes pochybnou kvalitu filmu za které nemůžeme vinit herce což nemůžeme říct o totálně futuristicky ujetém a nemožném nápadu. Aspoň si seriál na nic nehraje a už od začátku nám říká, že to bude naprostý blábol plný násilý a žádné krve... Hmm jak zajímavé, že? 37%.

Aladin (1992)

Druhá půlka zvedá lesk celého filmu, ač charaktery postav jsou sympatické, tak nejlepší a pro mě nejpamátnějším postavou byl koberec s džinem 74%.

Buffy, zabíječka upírů (1992)

Tohle snad ani nejde brát vážně, špatný až otřesný scénář, divná kamera a vůbec ti upíři byla takový divní retardi z kterých nešel ani trošku strach. Největší bolístkou bylo, ale ukrtuně špatně hranné bojové scény snad jen postava Buffy (Kristy Swanson) tam bojovala docela reálně a ze zápalem, ale jinak všichni upíři tam bojovali jako zpomalený film, ale ůplně mě dostal Sutherland když se fakt divně snažil o dramatickou smrt po pravdě jsem se začal smát. 24%

Na Zlatém jezeře (1981)

Skvělé a neustálé hlášky Henryho Fondy s příjemnou Katherine Hepburnovou v roli starostlivé dobrácké manželky zahořklého a životem otráveného manžela Normena. Moje jednička mezi herečkami Katherine Hepburnová a hláškující Henry Fonda si ve filmu příjemně padly do noty s čehoz vznikl tenhle poetický až komediálně dramatický film 82%.

Resident Evil: Afterlife (2010)

Mě se tenhle film ze všechy 4 dosavadních líbil nejvíc. Konečně postavy, které člověk nezapomene po shlédnutí filmu, postavy s charismem a vlastním příběhem + dobře vybrané herecké obsazení a oproti Resident Evil: Zánik ve kterém Milla Jovovich nějak neoslnila tak předvedla v Resident Evil: Afterlife výrazné zlepšení 74%.

Superman se vrací (2006)

Nejslabší superman vůbec chabé herecké výkony na úkor speciálních efektů, které hráli než herci ve filmu hlavní roli. Routh jako superman dobrý i spacey jako lex luthor, ale Kate Bosworth jako Lois? Tak to tvůrci úplně přestřelily. Slabý superman, který neosloví, vždyt dialogů tam bylo jak šafránu 35%.

Kramerová versus Kramer (1979)

Úžasná Meryl Streep, skvělý Justin Henry v roli 7 letého Billiho a hlavně opravdu bravůrně zahraný Tedd Kramer v podání Dustina Hoffmana. Skvěle sladění Hoffman a Streepová, počas celého filmu jsem opravdu uvěřil, že si to všechno prožily, že takový opravdu jsou, tomuhle já říkám herecký koncert, jeden z nejlepších filmů co jsem kdy viděl 96%.

Prokletý ostrov (2010)

Moc dobrý film se stupňující a tajemnou tajenkou. Leonardo DiCaprio hraje v tomhle filmu opravdu bezchybně. Měl jsem z něho přesně ten pocit jaký jistě Martin Scorsese zamýšlel, blázna zavrhujícího svou realitu. Moc pěkný film 90%.