Golden Boy (1995)

Ůchylák, magor a zachránce všechno v jednom o 25 letém synkovi s totálně i na japonce ujetým jménem OE KINTARO. Ujetá zábava.

Chobits (2002) (seriál)

Souhlasím s uživatelem Mandes za 5 roků sledování anime jsem neviděl nic roztomilejšího, a musím uznat že to byla sranda, válel jsem se smíchy lhal bych, kdybych tvrdil že ne.

Útěk z vězení (2005) (seriál)

Mít mapu vězení vytetovanou na těle s tím můžou přijít jen Američané, ale na druhou stranu velmi originální nápad. Povedený seriál který mě udržel v napětí až do konce každé série a v každé nové sem byl napjatý ještě víc.

Vítejte v džungli (2003)

Skvělá zábava, mimoto skvělý nápad režiséra dát do kupy Scotta a The Rocka.

Fullmetal Panic! (2002) (seriál)

Moje první anime které jsem viděl, je dosud nepřekonané já se u tohohle anime královsky bavil.Děj mi přišel strhující trocha té romantiky taky neuškodila,srandy si člověk užil dost a mecha souboje byly vymakané.Pro mě nejlepší anime které jsem kdy viděl.100%

Moucha (1999) (seriál)

Tomuhle jsem nikdy nepřišel na chuť.

Africká Královna (1951)

Katherine Hepburnová je moje nejoblíbenější herečka, a na tenhle film jsem čekal jak desetiletý kluk na vánoce moje očekávaní se naplnilo měrou vrchovatou k už tradičně skvělé Hepburnové se přidala ikona Hollywoodu Humphrey Bogart. Herecký koncert těchhle dvou byl fantastický přičemž Oskar pro Bogarta zasloužený, nikdy nezapomenu na scénu když Bogart vleze do močálu a táhne loď nebo finální scénu na německé loďi, opravdu nezapomenutelný zážitek.

12 úkolů pro Asterixe (1976)

Jasně nejlepší díl ze všech zfilmovaných verzí Asterixových a obelixových dobrodružství.

Rozvodová záležitost (1932)

Jednou sem jen tak přepínal a ejhle něco tu je, 80 minut uplynulo jako voda a já žasnul nad skvělým filmem z let, kdy byl můj praděd mlád skvělá zábava a konec je fakt záhul 94%.