Griffinovi (1999) (seriál)

O krapet lepší než Američan Dad.

V.I.P. (1998) (seriál) odpad!

Otřesné herecké výkony byly amatérské tak moc, že byly vidět pouhým jedním okem a tím druhým to byla tak okaté.HRŮZA A ODPAD V JEDNOM

Vosí hnízdo (2002)

Překvapivě dobrá akce, na to že jsem od toho nic světoborného nečekal to bylo koukatelný 70%.

Max Payne (2008)

Hru jsem nehrál, ale film byl dobrý, možná právě proto že nejsem "zkažený" hrou tak hodnotím takhle vysoko dobrý akční snímek, ale zase nic převratného prostě něco na co se dá koukat.

3-iron (2004)

Tohle je opravdu unikát vidět film který skoro nemá žádné repliky a přitom je to docela zajímavý a koukatelný film, je to lepší než to zní.

Disaster Movie (2008) odpad!

Na parodii to nebylo ani trochu vtipné.

Samurai 3 (1956)

Třetí díl série o nejslavnějším samurajovi Japonska, Miyamotu Musashim, naprosto a s přehledem převálcuje předchozí dva díly. Pro mě byly předchozí dva díly takovým předkrmem, před vyvrcholením, tedy soubojem mezi Musashim a Sasakim Kojirem a ten finální zápas při západu slunce jsem sledoval s naprostým úžasem 90%.

Zkáza Ecobanu (2003)

Jako jo dalo se to animace byla skvělá třeba déšť vypadal dost dobře, ale moc táhlý a hlavně celkem nudný děj. Mohli z toho vyždímat víc.

Sketchbook ~full color'S~ (2007) (seriál)

Velice mírumilovné anime s lechkým vtipem a příjemným dějem a na Sořin ůsměv budu jěště dlouho vzpomínat :-)

Jedinečný (2001)

takový průměrný americký akční film.Určitě bychom našli lepší kousky.