Divoši (2012)

Videl sem tak napul, a napul sem poznal, ze to byla nuda, nesmyslna nuda.. zvlastni divnej film, no co

Válka o planetu opic (2017)

Ave Ceasar!!! Konec me hodne mrzel, ale fim to byl neuveritelnej.. celej film sem byl zarazenej v sedacce, opice miluju a Ceasara jeste vic, odpocivej v pokoji!!!

Jumanji (1995)

Stary dobry Jumanji.. kdyz sem byl malej miloval sem to, ted sem skeptictejsi.. ale potesilo po dlouhy dobe videt tu hromadu divoke zvere

Power Rangers: Strážci vesmíru (2017)

No, no, no.. kdyby nehralo Go Go Power Rangers tak tomu dam odpad.. co si budem, tohle bylo strasny, strazce sem miloval od jakziva.. takze tohle bylo pres caru..

Pasažéři (2016)

Snad nudnejsi predigitalizovanejsi film o dvou 4 hercich sem jeste nevidel, bylo to fakt nudny strasny nevim co tim chteli naznacit.. podivat a s tezi ohodnotit.. hvezdy ta hlavni herce

Rychle a zběsile 8 (2017)

Film opet nabitej akci a neusmevavym Dieselem, je to jine nez predchozi, protoze Vin byl zaporak, ale opet mel jedinej duvod, RODINA!!! Snad jen ta ponorka byla jaksi "prehnana" :-D

Příchozí (2016)

Temnejsi film na zamysleni, neni toho moc co napsat, jen ze hlavni role obsazene skvele, je to neco jineho a inovacniho, alieny nenicej klasicky pulku planety, ale naopak uci lidi jinych veci, spoluprace.. klidnej narocnej film stoji za to

Velká šestka (2014)

Vtipna kreslena Japonska pruprava byla nad me ocekavani.. Velka Sestka byla skvela pretostla nafukovaci panna s mnoha schopnostmi.. bylo to jine, smutne a ja byl spokojenej

Spider-Man: Homecoming (2017)

U mne to splnilo snad 99% vsechno.. to procento je nejspis to ze se mi zdalo ze NY bylo absolutne tabu a malo fajtu v nem, ale v DC to malej Parker celkem rozjel, byl to film SPIDERMANA a ty co psali ze byl o Starkovi asi videli jinej film, ikdyz za mne by tam mohl byt casteji, napriklad se zapojit do boje s Vulturem by nebylo spatny, ale Spidey to zvladl, ikdyz opet rozsekal Statkovi letadlo za nesmysl milionu, jeho to ale asi netrapi.. bylo to nabity humorem, opravdu.. tesil sem se na to a stalo to ta to..

Zakladatel (2016)

Pribeh je to dobrej, pokud to takhle opravdu bylo tak hlavni postava slusnym zpusobem vybudovala nesmyslnej kolos znamy jako McDonalds.. ikdyz zamer zakladatelu byl jinej, nebyt chamtivosti hlavni postavy tak je dneska Mekac absolutne neznalej a svet by mozna ovladlo KFC.. ikdyz diky Mekaci dnes nekolik tisic lidi trpi nadvahou tak clovek co to vse vybudoval to muze mit vite kde, protoze vydelal takovych penez, ze lidi na burzach mohou jenom zavidet.. je to vlk z fastfoodu.. byl to zajimavej film a stoji za to videt, ale videlo se a stacilo, za mne dobry